Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy przeszłość można zostawić za sobą ?
(12-05-2009 16:41) #1

Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

Jak myślicie , czy tak się da? W sumie należy iść do przodu i nie oglądać się za siebie, jednak czy wszystko można zapomnieć, wybaczyć, wymazać z pamięci?
Bardzo trudno zapomnieć o swojej byłej, wrogu etc. Przestać o nich myśleć można, ale zapomnieć się nie da... (No chyba że ktoś będzie miał to szczęście i wpadnie w amnezje)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2009 16:43 przez Uncle.)

Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(12-05-2009 16:52) #2

RE: Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

Zdecydowanie nie! W moim życiu istnieje wiele wydarzeń i osób o których chiałym zapomnieć... Ale nie potrafię... Na codzień o tym nie myślę... Ale nieraz mi się śnią... Koszmar. Smutek


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(12-05-2009 17:00) #3

RE: Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

Ja także stawiam na NIE, moja była zerwała ze mną to było dosyć dawno, czasami o tym myślę ;s


(12-05-2009 17:53) #4

RE: Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

No to ja się troszkę sprzeciwię...
Do końca zapomnieć się nie da, ale zawsze można próbować. Nigdy nie zapomni się o swojej byłej itd., ale nie trzeba o niej myśleć na co dzień. Oczko


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(27-05-2009 18:46) #5

RE: Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

Też myślę że nie da się zapomnieć, bo to coo było jest częścią nas, w jakiś tam sposób ma wpływ na to jakimi ludźmi się stliśmy, bo każde doświadczenie nas wzbogaca o nową wiedzę...


Też chciałabym zapomnieć o pewnych wdarzeniach osobach, ale cóż nie da się... z jednej strony osoby którym przytrafila się amnezja, mają szczęscie, a z drugiej, zapomniały o tylu wspaniałych wydarzeniach... pierwszym pocałunku, pierwszym zakochaniu... i tak dalej i o te uczucia stają się uboższe...
Choć z drugiej strony... mogą to przeżywać na nowoWesoly odkrywać świat znów... znów odczuwać to podekscytowanie....
eh były czasy...Wesoly Oczko


(14-07-2010 14:03) #6

RE: Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

Móc zapomnieć o złych rzeczach było by super, ale niestety, nie umiem tak robić. Nie wszystko umiem zapomnieć. A szkoda.


(25-04-2011 11:31) #7

RE: Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

Bo mózg ludzki nie funkcjonuje jak dysk komputera i zazwyczaj trudno wymazać sobie pewne zdarzenia z pamięci.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2012 21:36 przez winek.)

(29-05-2011 19:05) #8

RE: Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

Nigdy nie udało mi się zapomnieć to co było kiedyś.Wszystkie dobre chwile które był są zapomniane albo rozmazane,a złe pamiętam do dziś.U mnie przeszłość staje sie przyszłością,wszystko powtarza i nigdy sie nie kończySmutek


(24-12-2011 17:47) #9

RE: Czy przeszłość można zostawić za sobą ?

Duch:

Właśnie szkopuł w tym, że nasz mózg najlepiej zapamiętuje to, co wywiera na nas wrażenie, a mniej uwagi poświęca innym, mniej "ekscytującym" wydarzeniom.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2012 19:21 przez winek.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek