Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy widzieliście młode mamy?
(04-08-2010 11:18) #1

Czy widzieliście młode mamy?

Widzieliście kiedyś dziewczyny w wieku 15-17 z "brzuchem"?
Jaka była wasza reakcja widząc je?

Widziałem takie dziewczyny nie raz, lecz udałem że nie zwracam na to uwagi, bo w sumie to jej sprawa, ze była taka głupia i w tak młodym wieku się z kimś przespała i "wpadła".


(04-08-2010 11:27) #2

RE: Czy widzieliście młode mamy?

Widziałam, zresztą moja koleżanka wpadła w wieku 17 lat. Nie robi to mnie specjalnego wrażenia.


(09-06-2011 18:05) #3

RE: Czy widzieliście młode mamy?

Moja koleżanka zaszła w ciąże w wieku 15 lat był to szok tylko dlatego że twierdziłą ze jest dziewicą i nigdy nie kochała się.Ale teraz coraz szybciej każdy chce się przekonać jak to jest.


(09-06-2011 20:13) #4

RE: Czy widzieliście młode mamy?

Niestety coraz częściej widuje się takie dziewczyny;/
Teraz panuje moda na bycie nie-dziewicą w wieku 15 lat( albo i mniej), dziewictwo to wstyd teraz, gówniarzeria jest coraz gorsza, brakuje im podstawowych zasad moralnych.
dla mnie to było niedopomyślenia aby w szkole podstawowej myśleć o takich sprawach jak seks. Ba, nie wstydzę się przyznać,że nawet nie wiedziałam , że coś takiego istnieje mając 15 lat ...-.-

Młode matki i to rzecz częsta.


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek