Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy wierzycie w duchy?
(09-07-2009 17:17) #1

Czy wierzycie w duchy?

Wierzycie w duchy? Czy myślicie że to zwykłe bujdy?



Ja zawsze starałem się myśleć że nie istnieją... Ale kiedyś jak miałem chyba 6 lat, zmarł mój pradziadek... Zaraz po pogrzebie przez cały miesiąc dało się w nocy słyszeć typowe dla niego odłogsy... Skrzypienie otwieranych drzwi od jego pokoiku (chociaż były zamknięte) i typowe dla niego szuranie kapciami po podłodze... Pamiętam jak nieraz budziłem się w nocy i nasłuchiwałem... To było straszne... Wow Te wspomnienia nie dają mi całkowicie wierzyć, że one nie istnieją...


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(09-07-2009 20:49) #2

RE: Czy wierzycie w duchy?

Ja wierze w duchy i mam na to przyklady Jezyk1
Po smierci dziadka dalo sie slyszec skrzypienie otwieranych drzwi, otwieraly sie szafki czasami itd...
A druga rzecz to moja mama jak byla mloda wywolala ducha z kolezankami. Talerzyk sam sie krecil w powietrzu i odpowiadal na zadawane jemu pytania Wesoly


(10-07-2009 14:38) #3

RE: Czy wierzycie w duchy?

Ja nie mam żadnych doświadczeń z duchami, ale nie powiedziałbym, że jestem pewien, że nie istnieją... Jezyk1


(14-07-2009 11:29) #4

RE: Czy wierzycie w duchy?

Według mnie żadne duchy nie istnieją.


(14-07-2009 14:46) #5

RE: Czy wierzycie w duchy?

Ja nie wierze w duchy bo nigdy się z nimi nie spotkałem.


(14-03-2010 00:35) #6

RE: Czy wierzycie w duchy?

uważam że duchy tyo nasza wyobraźnia to my chcemy by one były i dlatego slyszymy cos lub widzimy Wesoly


(13-07-2010 13:25) #7

RE: Czy wierzycie w duchy?

Wg mnie to duchy to jest zakodowana i skumulowana we wnętrzu danego budynku energia. Odtwarzają się wtedy sceny z życia poprzedniego właściciela.


(01-10-2010 10:28) #8

RE: Czy wierzycie w duchy?

Nie wierzę.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2012 17:44 przez winek.)

(05-11-2010 18:52) #9

RE: Czy wierzycie w duchy?

Ja w 100% wierzę w duchy. Moim zdaniem są to dusze zmarłych. Ale zdarzają się również nieczyste...


(07-11-2010 19:54) #10

RE: Czy wierzycie w duchy?

Czy ja wierzę w duchy. Hmm.. moim zdaniem jest to ludzka energia (dusza?) Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek