Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?
(12-08-2010 10:15) #1

Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?
Czy poczuliście kiedyś jego obecność?

Nigdy nie poczułem jego obecności lecz wierzę w niego Zęby


(12-08-2010 10:27) #2

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Wydaje mi się, że ktoś taki może istnieć, ale niekoniecznie musi to być ktoś obcy. Aniołem Stróżem może być np ktoś zmarły z naszej rodziny, który chce się nami zaopiekować.


(13-02-2011 15:46) #3

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Nigdy nie poczułem jego obecności ale i tak w niego wierzę


(03-06-2011 21:16) #4

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Moja wiara jest oparta na Piśmie, dlatego wyznaję wiarę w Aniołów Stróżów Wesoly


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(03-06-2011 21:57) #5

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Kiedyś wierzyłem że ktoś pomaga nam,ktos kto jest nie widoczny.Teraz nie wiecz czy ktoś tam jest ,a nawet przestałem już wierzyć.


(04-06-2011 22:50) #6

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

(03-06-2011 21:57)Duch napisał(a):  Kiedyś wierzyłem że ktoś pomaga nam,ktos kto jest nie widoczny.Teraz nie wiecz czy ktoś tam jest ,a nawet przestałem już wierzyć.

To, że przestałeś w niego wierzyć nie zaczy, że On przestał wierzyć w Ciebie Oczko
Czasem jednak nie dopuszczamy go do siebie, jesteśmy zamknięci, a pamiętajmy że Anioły nie robią nic na siłę! Wystarczy otworzyć serce na miłość.
Anioł darzy nas bowiem bezinteresowna piękna miłością, która niczego w zamian nie oczekuje dlatego powinniśmy być wdzięczni naszemu opiekunowi za nieustanną pomoc i mieć dla Niego szacunek oraz miłoś
ć.

A zatem więcej wiary Duchu!


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(04-06-2011 23:00) #7

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Nef piękne słowa,ale ja w nic nie wierzę,a w miłość tym bardziej.Jestem już pusty w środku,na nic nie zasługuję,na wet na rozmowy z tobą.Nie mam już serca które czuje i tak chyba lepiej.Smutek


(04-06-2011 23:16) #8

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Duchu każdy z nas zasługuje w życiu na wszystko co najlepsze na świecie. Urodziliśmy się po to by kochać i być kochanymi. Pamiętaj o tym.
A najbardziej na świecie kocha nas właśnie nasz Anioł Stróż. On ponadto zna doskonale naszą duszę, i wie co czujmy dlatego zawsze przychodzi nam z pomocą tylko jak już pisałam w swoim poscie wcześniej trzeba się na niego otworzyć.


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(04-06-2011 23:24) #9

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Nef ale ja już nie potrafię sie otworzyć,nie mam sił.Jestem tak wszystkim wykończony ze boję się wychodzić z domu.Forum stało się dla mnie oknem na świat.


(30-09-2011 21:43) #10

RE: Czy wierzycie w istnienie Anioła Stróża?

Wierze w jego istnienie. Jeszcze nie poczułam jego obecności.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek