Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy wstyd jest słuchać muzykę Disco Polo?
(11-12-2011 21:56) #1

Czy wstyd jest słuchać muzykę Disco Polo?

Jak myślicie? Czy muzyka disco polo to kicz? Czy osoba, która ją słucha jest passę? Czy rzeczywiście nadaje się ona tylko do wiejskich potańcówek odbywających się w remizie strażackiej? Zapraszam do dyskusji.


(18-12-2011 17:56) #2

RE: Czy wstyd jest słuchać muzykę Disco Polo?

Zależy. Stare kawałki były w porządku. Ale teraz - brak słów. Rzadko trafi się coś fajnego.


(28-11-2012 11:04) #3

Odp: Czy wstyd jest słuchać muzykę Disco Polo?

Popieram kolegę wyżej. To muzyka na dyskotekę raczej. Tye z lat 90 miały swój "klimat" ale ja i tak mało tegl słucham. Tylko pojedyncze kawałki zapadły mi w pamięć, a i tak to lepsze od dzisiejszych popgwiazdek IMO.


(22-12-2012 15:28) #4

RE: Czy wstyd jest słuchać muzykę Disco Polo?

Nie. Słuchać disco polo to żaden wstyd. Muzyka jak każda inna.


(18-11-2016 17:42) #5

RE: Czy wstyd jest słuchać muzykę Disco Polo?

Tutaj rozchodzi się bardziej o przekaz niż wartość muzyczną. W disco polo według mnie brakuje przekazu, zawierają słabej jakości teksty. Nie powiem, że się nie potańczy do takiej muzyki, choć jak piszę, tylko dla zabawy nie zagłębiając się w tekst.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2016 17:42 przez szant.)

(22-11-2016 14:30) #6

RE: Czy wstyd jest słuchać muzykę Disco Polo?

To racja, disco polo wszystko jest na jedno kopyto.



(24-08-2017 13:40) #8

RE: Czy wstyd jest słuchać muzykę Disco Polo?

Nie. A najsmieszniejsze jest to, ze w jakims stopniu w naszym kraju dalej taka muzyka uwazana jest za kicz i wstyd tego sluchac. A taka prawda, ze jesli jestes amerykaninem i nagrasz u nich te sama piosenke tyle ze po angielsku to zarobisz miliony hahaha... niestety tak jest a u nas to nazywane kiczem





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek