Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Depilacja laserowa w Krakowie
(10-09-2018 13:43) #1

Depilacja laserowa w Krakowie

Szukam gabinetu depilacji laserowej w Krakowie. Jaki gabinet polecicie? Zależy mi na tym aby urządzenie tam dawało naprawdę dobre rezultaty depilacji....


(17-09-2018 12:28) #2

RE: Depilacja laserowa w Krakowie

Nie lepiej zastanowić się nad własnym depilatorem? za około 800 zł możesz kupić depilator ipl babyliss np. G946E, wydajesz raz i kiedy chcesz to powtarzasz zabiegi, u mnie efekt dosyć szybko się pojawił, mam jasną karnację i ciemne włoski.


(20-09-2018 10:30) #3

RE: Depilacja laserowa w Krakowie

Nie wiem czy dobrze doczytałaś, ale pytam się tutaj nie o depilację światłem, ale pytam sieo laser. Depilatory jakie mozna kupić w sklepach, jak ten o którym tutaj piszesz nie daja efektu stałej depilacji ale na ok 5 tygodni.A na czymś takim mi nie zależy. Zalezy mi na depilacji która daje trwałe oraz stałe efekty......

Aktualnie jestem nastawiony na to miejsce:
http://www.beautytower.pl/depilacja/ligh...a-laserowa

Z uwagi na to, że mają tam laser light sheer. Może ktoś tam chodził?


(10-10-2018 12:37) #4

RE: Depilacja laserowa w Krakowie

Zapisz się do http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa/ przy ulicy Karmelickiej. Czytałam nieco o urządzeniach do depilacji laserowej i używają sprzętu o nazwie Soprano XL. Ten laser to jedno z najmocniejszych i najbezpieczniejszych urządzeń do usuwania owłosienia. Dzięki temu zabiegi są szybsze, mniej bolesne i nie ma ryzyka poparzenia skóry. Jeśli już chcemy zdecydować się na depilację laserową, to warto zwrócić uwagę na jakim laserze pracuje dany gabinet.



(26-11-2018 18:35) #6

RE: Depilacja laserowa w Krakowie

Ja się depilowałam w Dermedzie w Katowicach ale w Krakowie tez mają salon. Bardzo dobra opieka, laser diodowy lighsheer duet ktory nie uszkadza warstw skóry, jest bezinwazyjny a mega skuteczny. 3-4 serie i włosów nie ma


(28-06-2019 12:01) #7

RE: Depilacja laserowa w Krakowie

Spróbowałam kiedyś depilacji laserowej, ale odpuściłam, za duży ból i nie dałam rady, zresztą koszt też niemały. Jak ktoś szuka tańszej alternatywy to super są plastry do depilacji, veet ma bardzo dobre i można szybko się pozbyć bardzo dużej ilości włosków za jednym razem.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek