Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Dieta bez glutenu
(05-06-2017 01:01) #1

Dieta bez glutenu

Na co powinno się zwrócić uwagę w diecie wyłączającej gluten? No i nie wiem czy sobie z taką dietą poradzę bo jak wiem to przejście na dietę bezglutenową to wyzwanie dla wielu osób. Ale kto powiedział, że będzie łatwo. Polecono mi konsultacje u http://hb-dieta.pl/ . Myślicie, że warto?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2017 08:50 przez adelkakat.)

(19-06-2017 03:46) #2

RE: Dieta bez glutenu

Wydaje mi się, że jeżeli jesteś uczulony na gluten, to takie profesjonalne konsultacje są bardzo pomocne. Specjalista najlepiej Ci wyjaśni czego można próbować, a czego najlepiej unikać


(19-06-2017 18:54) #3

RE: Dieta bez glutenu

Najlepsi sa trenerzy personalni Wesoly


(07-07-2017 03:47) #4

RE: Dieta bez glutenu

Nie przesadzajmy z tym glutenem. Niewiele osób jest uczulonych na gluten. Zrobiłeś sobie badania? Dopiero po takich badaniach warto podjąć jakiekolwiek kroki (i ustalić dietę z lekarzem!)


(28-12-2017 00:18) #5

RE: Dieta bez glutenu

Ja niestety jestem zmuszona to diety bezglutenowej, ponieważ cierpię na celiakię. Gdyby nie artykuł z http://natrawienie.pl/objawy-celiakii-u-...ozpoznasz/ to w ogóle bym o tym nie wiedziała! Lekarz niestety tego nie zdiagnozował, dopiero inny doktor potwierdził moje obawy. Oprócz diety bezglutenowej przyjmuję też sporo potrzebnych witamin, tak jak to radzą w artykule Wesoly


(15-01-2018 21:06) #6

RE: Dieta bez glutenu

Nie mam niestety zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też niezbyt będę w stanie coś konkretnego doradzić Wesoly


W życiu zdarzają się takie chwile , które wpływają na to, za kogo się później uważasz.

(16-01-2018 23:52) #7

RE: Dieta bez glutenu

Popytajcie o to znajomych... Moim zdaniem jest to sensowne rozwiązanie.


Zazdrość rodzi się w nas nie wiadomo gdzie, jak nowotwór, i bez żadnej logiki swobodnie się rozrasta.

(05-02-2018 11:34) #8

RE: Dieta bez glutenu

Matko, wszędzie teraz ten gluten, veganie itd. Ludzie - tyle lat nie było o tym mowy a nagle wszyscy są na wszystko uczelni ? FASCYNUJĄCE !


(22-02-2018 07:57) #9

RE: Dieta bez glutenu

No właśnie teraz coraz mniej tego glutenu - wszyscy nagle są na niego uczuleni. A ja nieWesoly Jem gluten i dobrze sie mam.


(07-03-2018 16:14) #10

RE: Dieta bez glutenu

Ja niestety niezbyt mam doświadczenie w tym temacie... Nie będę w stanie pomóc...


A kiedyś, gdy dla portretu nadejdzie zima, on będzie ciągle tkwił tu, gdzie wiosna drży u skraju lata.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek