Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Dla studentów chemii itp. nauk tajemnych - jak sobie załatwić dożywotnie zwolnienie z
(29-12-2011 22:27) #1

Dla studentów chemii itp. nauk tajemnych - jak sobie załatwić dożywotnie zwolnienie z

Dla studentów chemii itp. nauk tajemnych - jak sobie załatwić dożywotnie zwolnienie z ćwiczeń w laboratorium
10. Udawaj, że elektron wpadł ci do ucha i opisuj wszystkim, jakie wydaje dźwięki.
9. Podsuń koledze pod nos kubek ciekłego azotu i zapytaj: "czy tobie też się wydaje, że ma dziwny smak?"
8. Trzy atomy potasu zapisuj zawsze jako "KKK".
7. Ściszonym, lecz przerażonym głosem powtarzaj: "O, nie! tylko nie to!"
6. Kiedy wszyscy pracują w ciszy i skupieniu, wrzaśnij: "Moje oczy!"
5. Upieraj się, że związki chemiczne nie istnieją.
4. Powtarzaj półgłosem wszystko, co mówi prowadzący zajęcia. KAŻDE SŁOWO. od siebie możesz dodać bardziej wyszukaną intonację.
3. Od niechcenia przejdź się po sali, podejdź do stołu z przyrządami i nasikaj do kolby.
2. Strzel z torby papierowej w chwili, gdy pan profesor pokazuje, jak bezpiecznie przelewać kwas siarkowy.
1. Przyjdź na zajęcia z pięćdziesięciolitrową beczką obornika i dopytuj się, w jakich godzinach urzęduje rektor.


(29-12-2011 22:46) #2

RE: Dla studentów chemii itp. nauk tajemnych - jak sobie załatwić dożywotnie zwolnienie z

(29-12-2011 22:27)Niebieska napisał(a):  Dla studentów chemii itp. nauk tajemnych - jak sobie załatwić dożywotnie zwolnienie z ćwiczeń w laboratorium
10. Udawaj, że elektron wpadł ci do ucha i opisuj wszystkim, jakie wydaje dźwięki.
9. Podsuń koledze pod nos kubek ciekłego azotu i zapytaj: "czy tobie też się wydaje, że ma dziwny smak?"
8. Trzy atomy potasu zapisuj zawsze jako "KKK".
7. Ściszonym, lecz przerażonym głosem powtarzaj: "O, nie! tylko nie to!"
6. Kiedy wszyscy pracują w ciszy i skupieniu, wrzaśnij: "Moje oczy!"
5. Upieraj się, że związki chemiczne nie istnieją.
4. Powtarzaj półgłosem wszystko, co mówi prowadzący zajęcia. KAŻDE SŁOWO. od siebie możesz dodać bardziej wyszukaną intonację.
3. Od niechcenia przejdź się po sali, podejdź do stołu z przyrządami i nasikaj do kolby.
2. Strzel z torby papierowej w chwili, gdy pan profesor pokazuje, jak bezpiecznie przelewać kwas siarkowy.
1. Przyjdź na zajęcia z pięćdziesięciolitrową beczką obornika i dopytuj się, w jakich godzinach urzęduje rektor.

Z autopsji, pani chemik? Jezyk1


(29-12-2011 22:54) #3

RE: Dla studentów chemii itp. nauk tajemnych - jak sobie załatwić dożywotnie zwolnienie z

Hehe, ja robiłam inne żarty Jezyk1


(29-12-2011 22:56) #4

RE: Dla studentów chemii itp. nauk tajemnych - jak sobie załatwić dożywotnie zwolnienie z

Opowiedz nam Zęby


(29-12-2011 23:12) #5

RE: Dla studentów chemii itp. nauk tajemnych - jak sobie załatwić dożywotnie zwolnienie z

Dołączam się do prośby Jezyk1.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek