Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Dlaczego coraz więcej kobiet woli być singlami?
(22-02-2012 22:19) #1

Dlaczego coraz więcej kobiet woli być singlami?

Jak myślicie czemu coraz więcej porzuca chęć założenie rodziny i posiadania dzieci na rzecz zostania singlem? Czy powodem tego jest chęć samorozwoju, robienia kariery i poznawania świata? Czy po prostu zanika w nich instynkt macierzyński? Zapraszam do dyskusji.


(21-04-2012 15:13) #2

RE: Dlaczego coraz więcej kobiet woli być singlami?

no bo faceci to debile i zdradzają


(25-11-2012 14:19) #3

RE: Dlaczego coraz więcej kobiet woli być singlami?

Kobiety same wybierają taka ścieżkę, wzorują się na jakiś gwiazdkach show biznesu.
Nie prawda że faceci zdradzają , kobiety tak samo robią to w bardziej perfidny sposób, zawsze szybciej dokopie facetowi (mówiąc jaki jesteś mierny)
Można się rozwijać i robić karierę będąc w związku, ja nie widzę przeszkód tylko trochę wyrozumiałości wobec siebie.
Tak singlem do 30 a później łapie pierwszego lepszego, bo wibrator już nie wystarcza, nie przytuli, nie pocieszy w chorobie.
Bym się zastanawiał czy chciałbym być singlem, ale raczej nie ja po prostu jestem rodzinny i nie wyobrażam siebie samego w 4 ścianach.


(10-12-2012 23:19) #4

RE: Dlaczego coraz więcej kobiet woli być singlami?

Bo jak się patrzy na te zniewieściałe pseudopedały to aż się odechciewa bycia w związku Jezyk1Jezyk1Jezyk1


(24-12-2012 20:39) #5

RE: Dlaczego coraz więcej kobiet woli być singlami?

Bo nie chce im się męczyć z facetem.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek