Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Dlaczego taki nick?
(07-07-2009 23:38) #1

Dlaczego taki nick?

Dlaczego macie właśnie taki nick? Skąd pomysł na niego? Jezyk1




Ja Wilk mam od nazwiska... Wszyscy tak na mnie mówią więc postanowiłem, że w sieci też będę Wilczkiem. Jezyk1 Kiedy zakładałem moje konto na WP (poczta, pierwszym dzień przygody z internetem) i wklepałem Wilk oczywiście było zajęte... W proponowanych wyświetliło mi Wilk073. Zgodziłem się na to i tak już pozostało... Oczko


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(29-07-2009 18:32) #11

RE: Dlaczego taki nick?

Mój nick to imie jednego z moich ulubieńców na boisku - Gnegneri Yaya Toure


(31-07-2009 08:20) #12

RE: Dlaczego taki nick?

Moja nazwa użytkownika miała długą historię kiedy rejestrowałem się na forach często zastanawiałem się czy taki nick mi będzie pasował, aż w końcu postanowiłem zasięgnąć wiedzy na stronach poprzez co wybranie nicku nie sprawiało mi większego problemu - wybrałem go dzięki stronie, a w połowię sam.
Ale i tak posiadam dwie nazwy - Slythian, Mandrake tą często używaną jest Mandrake.


(06-08-2009 21:10) #13

RE: Dlaczego taki nick?

A po tacie, ma ksywkę borys i miał nick borys01 to ja borysek xDD


(10-09-2009 22:28) #14

RE: Dlaczego taki nick?

moj od nazwiska


(17-09-2009 18:59) #15

RE: Dlaczego taki nick?

Ja się nazywam Kamil Sawczuk

po angielsku: Kamil (Camill) Savchuk.

pierwsza litera z imienia, pierwsza i trzecia z nazwiska, wszystkie z małej dla szpanu Jezyk1


(20-09-2009 22:30) #16

RE: Dlaczego taki nick?

W sumie to mój nick się wziął od nazwiska a końcówka od daty urodzenia Zęby


(11-01-2010 21:11) #17

RE: Dlaczego taki nick?

Cholernie lubię muzykę , Czarny Rap ,trochę polski Hip-Hop a w szczególności House Trance i na imprezie tańczyłem sobie i jakoś tak szwagier powiedział że tańcze jak pod prądem no i jakoś Electro przeszło na moją ksywke i na nick


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem największym sukinsynem w tej dolinie!"
[Obrazek: vip.png]

(25-01-2010 21:31) #18

RE: Dlaczego taki nick?

BlackAdom - black wiadomo kolor czarny (mój ulubiony), adom po hebrajsku oznacza kolor czerwony(też go lubie), a poza tym od słowa adom prawdopodobnie wywodzi się imię Adam. A tak właśnie mam na imię


(06-02-2010 13:18) #19

RE: Dlaczego taki nick?

Lubie taki ZębyDZębyZębyZębyZęby


(20-02-2010 04:54) #20

RE: Dlaczego taki nick?

Hmm a ja powiem wam, że mój nick składa się z mojego imienia jak i nazwiska jeśli komuś to przeszkadza to proszę nie patrzeć na moje posty Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek