Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dodatek podczas pisania tematu
(20-07-2009 01:59) #1

Dodatek podczas pisania tematu

Cześć dzisiaj o godzinie 00:49 wpadłem na pomysł dotyczący pisania wątku.
Mój pomysł polega na tym aby każdy użytkownik który pisze nowy wątek mógł wybrać (nie pamiętam jak to się nazywa ale nazwałem to sobie Wesoly ) PrzedTemat Tematu wątku (wiem dziwnie ale inaczej się nie dało Zęby) czyli np.
ktoś pisze nowy wątek powiedzmy w tym dziale Problemy / Propozycje / Pytania i gdy chce napisać wątek mus wpisać Temat. Jak wiem nie ładnie wygląda np.

Cytat: Temat na forum błąd z logowaniem

a w poscie dopiero dokładny opis i ktoś kto wiedział by dokładniej o co chodzi z samej nazwy tematu przynajmniej pomyślał by czy umie pomóc itp. i nie postował w wątku Wesoly

a czemu nie mogło by wyglądać tak:
Cytat: Temat Problem:Logowanie

i powiedzmy że (nazwanym przeze mnie) PrzedTematów mogło by być więcej (kilka przykładów):

Podstawowe (te co są teraz)

Cytat: Temat coś nie tak z pisanie postow (problem)
Temat mam propozycje współpracy (propozycja)
Temat a dlaczego akurat HAJLO i .com (pytanie)

Mojego Pomysłu

Cytat: Temat Problem: Pisanie Postów
Temat Propozycja: Współpraca
Temat Pytanie: Dlaczego Hajlo.Com

Wyżej wymienione były by np. własnie do tego działu Problemy / Propozycje / Pytania.
Pasowało by aby do wybranych działów (jeśli mój pomysł został by zrealizowany) dodać osobne wybieranie czyli np. gdy piszemy wątek w tym dziale Problemy / Propozycje / Pytania to powinno obok pola do wpisywania tytułu pokazać się paseczek który można rozwinąć a po rozwinięciu wyglądało by to (pokaże nie obrazkiem tylko napisem)

Cytat: PrzedTytuł Problem TematOKIENKO DO TEMATU
Propozycja
Pytanie


Co do innych działów to np. do działu FAQ / Tutorials wygląda to tak np.

Podstawowe (te co są teraz)

Cytat: Temat jak odzyskać hasło (FAQ)
Temat tutorial do photoshopa (tutorial)

Mojego Pomysłu

Cytat: Temat FAQ Odzyskiwanie Hasła
Temat Tutorial "Kosmos" - Photoshop

Do innych działów też mogę wymyślić np.

dział Poszukuję (czy jakoś tak się nazywa)

Cytat:Podstawowe (te co są teraz)
Temat szukam programu reason4 full pl (np. szukam programu)
Temat plyta linkin park minutes to midnight (np. szukam muzyki)
Temat szukam nfs underground 2 na ps 2 (np. szukam gry)

przyznajcie ze to ^ beznadziejnie wygląda Wesoly

oczywiście do właśnie tego działu można wymyślić dużo więcej PrzedTytułów ponieważ programy, muzyka i gry to nie wsystko co jest w internecie

Mojego Pomysłu

Temat Program: Reason 4 Full PL
Temat Muzyka: Linkin Park - Minutes to Midnight
Temat Gry: Quake 4 PS 2

Co do tego PrzedTematu Gry można byłoby dodać jeszcze coś typu gdy wybierzemy PrzedTemat Gry obok pojawia się następne okienko do rozsunięcia już bez nazwy i tam można byłoby wybrać np szukam gry quake 4 ps 2 to napisze

Cytat:Temat Gry: PS2 Quake 4

albo szukam gry fifa 09 pc to napisze

Cytat:Temat Gry: PC Fifa 09


Rozpisałem się troszke ale mam nadzieje że mój pomysł przyda się choć w połowie aha od razu mówię proszę nie piszcie odpowiedziach czegos typu "a poco to komu" bo to jest wkurzające. Pomysł mam cały w głowie i pomóc w jego relizacji mogę a uwieżcie wtedy forum byłoby bardziej przejrzyste i ładniej by wyglądało a to przyciąga stałych użytkowników Zęby

Pozdro


(20-07-2009 12:12) #2

RE: Dodatek podczas pisania tematu

Ciekawy pomysł. Wesoly Robiłby porządek na forum. Wesoly


(20-07-2009 20:31) #3

RE: Dodatek podczas pisania tematu

hmmm... długo trzeba było, zanim skapowałem o co chodzi Zęby
Ale pomysł dobry, na wiekszości for z downloadem jest coś podobnego - przedrostki oznaczające na jakich serwerach jest plik. ([RS], [MU], [OS] itp.)

Jeśli by coś takiego wprowadzić w oknie tworzenia tematu, to na złe by nie wyszło.


”Wszystkie religie świata istnieją po to aby mieć władzę nad człowiekiem.”
[Obrazek: sig.png]

Wkurw Totalny

(22-07-2009 20:55) #4

RE: Dodatek podczas pisania tematu

Pomysł ciekawy. Zobaczymy jak z realizacją...

Co do Przedrostków RS, OS, itp. Ich brak jest celowy. W przypadku gdy temat jest otagowany RS a ktoś doda linki OS mod musi poprawić Temat, a gdy w wątku znajdzie się 10 lub więcej postów z linkami?

Z doświadczenia wiem że to nadrabia roboty moderatorom... A i tak bałagan będzie...


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(22-07-2009 22:59) #5

RE: Dodatek podczas pisania tematu

ale na pewno będzie mniejszy bałagan ale co do tego że jeśli 10 linków w temacie będzie to po prostu zrób ogłoszenie jak to zrealizowali byś my ten mój pomysł to w regulaminie coś typu "Użytkownik piszący nowy post w temacie który jest w takiej i takiej kategorii (czyli tych co były by te przedrostki) niema prawa dodawać żadnego innego linku dotyczącego tematu kategorii jak i innych linków z plikiem Download" Wesoly


(23-07-2009 14:25) #6

RE: Dodatek podczas pisania tematu

Mozna takze wpisac tag "MIX" to wtedy mozna bedzie dodawac linki z roznych serwerow.


(23-07-2009 15:38) #7

RE: Dodatek podczas pisania tematu

(23-07-2009 14:25)kamilZet napisał(a):  Mozna takze wpisac tag "MIX" to wtedy mozna bedzie dodawac linki z roznych serwerow.

O no kamilZet to dobry pomysł i można było by go użyć w sposób taki że użytkownik piszący temat gdy wybierze MIX daje możliwość wpisywania innym jakichś linków a gdy tego nie zaznaczy inni nie mogą wklejać linków po za Teamem Hajlo Zęby

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2009 15:41 przez Uncle.)

(23-07-2009 19:35) #8

RE: Dodatek podczas pisania tematu

Nie będzie zabawy z tym czy ktoś chce czy nie. W każdym temacie każdy może dać linki.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(31-07-2009 08:32) #9

RE: Dodatek podczas pisania tematu

O ile dobrze zrozumiałem to chodzi wam o prefixy wybranego działu, a jeżeli jego się nie ustali temat nie może zostać zaakceptowany i prosi o wybór prefixu taki plugin już istnieje tylko w miarę waszych możliwości powinniście go przerobić bo według mnie jest denny - http://mods.mybboard.net/view/prefix-manager oto on.


(29-08-2009 18:25) #10

RE: Dodatek podczas pisania tematu

To jak? Wprowadzamy takie coś? (chodzi mi o te "Przedtematy")


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek