Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



dzieci w aucie
(27-11-2018 11:17) #1

dzieci w aucie

Jak wozicie dzieciaki w aucie? Chcieliśmy ostatnio odebrać syna koleżanki z zajęć, bo ona nie mogła ale nie zmieściły nam sie 3 fotelik i klops. Jakie foteliki się mieszczą? Dzieciaki mają 6 lat.


(28-11-2018 12:14) #2

RE: dzieci w aucie

Odpowiedzią, której szukasz to Smart Kid Belt. Wstawiasz fotelik na środkowe siedzenie, bo tam pas jest taki jaki jest, a pozostałe dzieci przypinasz pasami skróconymi Kid Beltem.


(29-11-2018 23:44) #3

RE: dzieci w aucie

(28-11-2018 12:14)Marseli napisał(a):  Odpowiedzią, której szukasz to Smart Kid Belt. Wstawiasz fotelik na środkowe siedzenie, bo tam pas jest taki jaki jest, a pozostałe dzieci przypinasz pasami skróconymi Kid Beltem.

Kurcze, nie słyszałam o tym wcześniej. Muszę poszukać i zamówić, bo widzę że to przydatna rzecz będzie. Dzieki.


(03-12-2018 14:16) #4

RE: dzieci w aucie

Też właśnie chciałam polecić Kid Belta, ostatnio widziałam go w taksówce i pytałam kierowcy co to-to jest.
_______________________________________________
trawa hybrydowa


(04-12-2018 00:18) #5

RE: dzieci w aucie

(03-12-2018 14:16)Mariposa napisał(a):  Też właśnie chciałam polecić Kid Belta, ostatnio widziałam go w taksówce i pytałam kierowcy co to-to jest.
_______________________________________________
trawa hybrydowa

Już mamy i używamy. Sprawdza się super. Montaż szybki i łatwy. Fkatycznie małe i mieści sie w torebe. Dzięki za podpowiedź.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek