Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Dziwne imiona
(02-08-2010 13:35) #1

Dziwne imiona

Tak więc.
Zacznę od tego, że coraz częściej rodzice nadają dzieciom dziwne imiona.
spolszczone odpowiedniki imion zachodnich, zupełnie nowe słowa itd.

Jak myślicie, co skłania ich do tego? myślą, że w ten sposób podniosą ich pozycję, chcą by były zapamiętywane, czy jeszcze coś innego?
z jak dziwnymi imionami się spotkaliście?

piszcie Wesoly


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(07-06-2016 21:53) #11

RE: Dziwne imiona

Czasem dziecko może dostać ciekawe imię a innym razem może zostać dożywotnio skrzywdzone. Trochę ryzykowne.



(15-12-2017 13:27) #13

RE: Dziwne imiona

(14-10-2010 13:03)Mooli94 napisał(a):  Ja spotkałem się z imieniem Nadzieja Wesoly

Jest dość popularne w Rosji i na Ukrainie Wesoly

Ostatnio słyszałam, że ktoś nazwał chłopczyka Jeronimo Martin, pewnie żeby miał zakupy w biedronce za free Zęby


(22-12-2017 16:30) #14

RE: Dziwne imiona

Teraz, to chyba nie ma dziwnych imion Jezyk1 mamy tyle brajanów, Dźesik i innych Dżasmin, że Hipolit nie powinien nikogo dziwić!


(14-05-2018 18:00) #15

RE: Dziwne imiona

A może warto dordzić się znajomych w tej kwestii? Sądzę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie Oczko


Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

(22-05-2018 15:48) #16

RE: Dziwne imiona

Może warto sprawdzić informacje wśród znajomych w tym temacie? Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie Wesoly


Nie cieszy cię, ze możesz powiedzieć: to jestem ja, to jest moja ręka, moja noga, istnieję, naprawdę istnieję, żyję?!

(27-06-2018 13:44) #17

RE: Dziwne imiona

Nie znam się na tym kompletnie... Lepiej zapytać o to jakiegoś speca... Ja nie jestem w stanie pomóc.


Byli sobie przeznaczeni, chłopak i dziewczyna, dwa rozdzielone serca.

(27-07-2018 19:44) #18

RE: Dziwne imiona

Niestety, ale nie bardzo się w tym temacie znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.


Nie mów, że jesteś słaby, że czegoś nie potrafisz, nie możesz, nie dasz rady, nie nadajesz się.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek