Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościElectronic Arts zdenerwował graczy
(11-08-2010 09:34) #1

Electronic Arts zdenerwował graczy

Posiadacze konsolowej wersji "Battlefield: Bad Company 2" są wściekli na koncern Electronic Arts za kolejne problemy ze statystykami.

Miłośnicy sieciowej strzelanki "Battlefield: Bad Company 2" po raz kolejny, z niewyjaśnionych powodów stracili statystyki zdobyte podczas sieciowych potyczek. Naturalnie natychmiast dali upust swej wściekłości w obszernym wątku napisanym na oficjalnym forum tej produkcji.

Okazuje się, że nie jest to pierwsza utrata ciężko zdobywanych statystyk. Wielu użytkowników forum potwierdza, że taka sytuacja zdarzyła się już w kwietniu bieżącego roku i wtedy też nie wyjaśniono dlaczego gracze utracili statystyki. Na szczęście po tej niefortunnej wpadce udało się je wszystkie przywrócić.

Frustracja graczy jest w pełni uzasadniona, biorąc pod uwagę, że niektórzy poświęcili po kilkaset godzin na zdobycie odpowiedniego poziomu oraz odblokowanie lepszych broni, a teraz wszystko stracili. Co ciekawe wydaje się, że problemy dotykają wyłącznie posiadaczy Xboksa 360, bo w przypadku peceta oraz PS3 takie problemy nie występują.

[źródło http://gry.onet.pl/2208228,,electronic-a...mosc.html]

Komuś z Was to się zdarzyło? Zapraszam do dyskusji.


(17-05-2018 15:27) #2

RE: Electronic Arts zdenerwował graczy

Ten Electronic Arts coraz częściej jest na ustach ludzi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek