Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW
Ankieta: Czy jesteś za budową elektrownii atomowej w Polsce?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Elektrownie atomowe w Polsce
(07-02-2012 14:49) #1

Elektrownie atomowe w Polsce

W czasach coraz większego zapotrzebawania na energie, wysoko wydajna elektrownia atomowa wydaje się rozsądnym pomysłem na poprawienie energetyki kraju. Odpowiednie plany budowy już są.
Ale ludzie po katastrofie w Czarnobylu mają różne zdanie na ten temat.

Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Dlaczego Tak? dlaczego Nie?


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(07-02-2012 14:56) #2

RE: Elektrownie atomowe w Polsce

Ja jestem za budową elektrowni atomowej w Polsce ponieważ:

a) nie są wcale takie niebezpieczne jak się wydają, są coraz nowocześniejsze i przez to lepiej zabezpieczone.
b) i tak jesteśmy otoczeni prawie z każdej strony przez elektrownie atomowe więc jakby, któraś z nich wybuchnęła to i tak by było po nas Jezyk1


(07-02-2012 19:15) #3

RE: Elektrownie atomowe w Polsce

(07-02-2012 14:56)Niebieska napisał(a):  Ja jestem za budową elektrowni atomowej w Polsce ponieważ:

a) nie są wcale takie niebezpieczne jak się wydają, są coraz nowocześniejsze i przez to lepiej zabezpieczone.
b) i tak jesteśmy otoczeni prawie z każdej strony przez elektrownie atomowe więc jakby, któraś z nich wybuchnęła to i tak by było po nas Jezyk1

Moje zdanie w pełni wyraziła już Niebieska. Poza tym w Czarnobylu były zabezpieczenia ale ci idioci je wyłączyli.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek