Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościElektryczny kominek

(13-12-2017 10:13) #2

RE: Elektryczny kominek

(30-05-2017 09:44)kurka napisał(a):  Posiadacie może w swoim domu wkłady kominkowe z płaszczem wodnym ? Jakie warto brać pod uwagę do obszernego salonu??

Ja przy wyborze swojego wkładu korzystałem z oferty sklepu https://kratki.com/sklep/pl/category/2/w...ominkowe/3 Decydując się na kominek z płaszczem wodnym, musimy mieć świadomość pewnych wymagań, które trzeba spełnić, by cały system działał bez zarzutu. Aby dobrać odpowiedni wkład kominkowy z płaszczem wodnym, a dokładniej jego moc, musimy oszacować bądź wyliczyć zapotrzebowanie na ciepło naszego budynku. Jeśli jednak nasz budynek posiada bardziej skomplikowaną konstrukcję, nie obędzie się bez pomocy fachowca, który bardzo dokładnie wyliczy nam zapotrzebowanie na ciepło. Najgorszym doradcą w doborze wkładu kominkowego jest sprzedawca czy instalator, który z przyzwyczajenia, nieświadomości bądź co gorsze, chęci większego zysku zaproponuje nam za duży wkład wodny. Przez to skazuje nas na wieczny problem z użytkowaniem takiego kominka. Ten sam skutek uzyskamy kierując się zasadą „na wygląd”, gdy chcemy mieć dużą piękną szybę wkładu w niekoniecznie dużym salonie.


(10-05-2018 11:15) #3

RE: Elektryczny kominek

My mamy zwykły kominek. Już dawno wpadł nam w oko w Galerii Kominków jeden z modeli i po rozpoczęciu budowy natychmiast go kupiliśmy. Wygląda bardzo elegancko, w domu od razu jest przytulniej. Poza tym daje naprawdę dużo ciepła, w chłodniejsze wieczory spokojnie wystarcza.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek