Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(08-07-2009 00:07) #1

Eutanazja

Eutanazja... Co o tym sądzicie?




Ja myślę, że w skrajnych wypadkach jest ona potrzebna... Nikt nie chciałby leżeć jak warzywo przez 20 lat i męczyć się... Kwasny


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(08-07-2009 10:54) #2

RE: Eutanazja

Tak jestem z Toba zgodny. Jezeli mialbym sie meczyc i jeszcze byc z mysla ze i tak nic mi juz nie pomoze, to wolalbym zyc poddanym eutanazji Wesoly


(13-07-2009 12:28) #3

RE: Eutanazja

Jestem zdecydowanie przeciwny. Legalizacja eutanazji może łatwo otworzyć drogę m.in. do odrażających przestępstw jakie kilka lat temu miały miejsce w Polsce ("łowcy skór"), czego przykładem był jeden z zachodnich (zdaje się holenderskich) szpitali.
'Skrajne przypadki' owszem, ale jak sama nazwa mówi, one zdarzają się rzadko; ryzyko nadużyć znacznie przewyższa "korzyści".


(13-07-2009 22:28) #4

RE: Eutanazja

Mogłaby ona być ograniczona. Przykładowo... Tylko w przypadku bólu którego nie da się znieczulić i tylko za zgodą bliskiego krewnego.


(13-07-2009 22:46) #5

RE: Eutanazja

(13-07-2009 22:28)Platonow napisał(a):  i tylko za zgodą bliskiego krewnego.

No i tu właśnie jest problem. Nieraz jest tak że osoba chce zostać poddana eutanazji ale krewny się na to nie zgadza... W różnych programach pokazywali kolesia który miał wypadek na motorze i od tego czasu leży pod respiratorem i nie może wstać z łóżka. Chciał zostać poddany eutanazji ale jego matka sie na to nie zgodziła... I koleś leży jak warzywo i się męczy... Kwasny


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(12-07-2010 12:38) #6

RE: Eutanazja

Jestem za eutanazją. Jeżeli ktoś ma cierpieć a wiadomo, że z tego nie wyjdzie to lepiej żeby się nie męczył [np chorzy na raka, którym już nic nie pomoże]. Ale z drugiej strony nie jestem za tym by uśmiercać ludzi tylko dla tego by zdobyć ich organy.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek