Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Facet Domina czy Kobieta Domina??
(24-07-2010 10:47) #1

Facet Domina czy Kobieta Domina??

To jest pytanie Z_jezorem Czasem i facet fajny dominujacy Jezyk1 ale z tego co wiem faceci lubia tez dominujace kobiety Z_jezorem a wiec jakie jest Wasze zdanie na ten temat Wesoly ??


(24-07-2010 15:12) #2

RE: Facet Domina czy Kobieta Domina??

Czasami fajnie jak dominuje, któraś ze stron w związku, ale na dłuższy czas może to być męczące. Takie jest moje zdanie. Wesoly


(24-07-2010 23:34) #3

RE: Facet Domina czy Kobieta Domina??

Najlepiej na zmianę. xDD


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(05-06-2011 15:40) #4

RE: Facet Domina czy Kobieta Domina??

Nie lubię czegoś takiego,nie jestem typem dominującym i nie lubię takich kobiet.Po prostu takie coś nie podoba mi sie.


(07-06-2011 21:39) #5

RE: Facet Domina czy Kobieta Domina??

Ja nie lubię być dominująca zwyczajnie nie leży to w mojej naturze .
Nie lubię też dominujących mężczyzn.
Wydaje mi się, że to jakieś dziwne dzikie zachowanie -.-


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(16-09-2023 11:56) #6

RE: Facet Domina czy Kobieta Domina??

Preferencje związane z rolami dominującymi i podległymi są indywidualne i zależą od osobistych upodobań. To, czy dominujący partner to mężczyzna czy kobieta, zależy od konkretnych preferencji i zgodności w związku. Najważniejsze jest, aby relacja była oparta na szacunku, zrozumieniu i dobrowolnym uczestnictwie obu stron. Każdy związek jest inny, dlatego ważne jest, aby znaleźć dynamiczną, która sprawia, że obie strony są zadowolone i komfortowe.


(29-09-2023 09:54) #7

RE: Facet Domina czy Kobieta Domina??

To zależy od preferencji i dynamiki w danej relacji. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każda osoba może mieć swoje własne upodobania i fantazje. Ważne jest, aby w relacji dominacji i podporządkowania wszyscy uczestnicy byli zgodni i komfortowo się czuli. Szanowanie granic i komunikacja są kluczowe.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek