Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Fajne zakątki na czas wolny
(04-02-2011 14:32) #1

Fajne zakątki na czas wolny

Jakie miejsca widzieliście, w których spędzaliście czas są godne polenia?


Strona 5 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(31-08-2017 16:23) #41

RE: Fajne zakątki na czas wolny

Chcesz kupić doładowanie PSN jednak nie wiesz gdzie zrobisz to najszybciej? Jeśli zależy Ci na czasie i chciałbyś jak najszybciej po zakupie otrzymać swoje doładowanie playstation odwiedź stronę doladowania.pl. Możesz tu zakupić doładowanie na 90 lun 365 dni, wybór należy do Ciebie!


(31-08-2017 19:40) #42

RE: Fajne zakątki na czas wolny

polecam zwiedzić na przykład rejony Tarnopola, piękne miasto


(14-10-2017 10:48) #43

Star RE: Fajne zakątki na czas wolny

Dla mnie jak do tej pory najlepszym zakątkiem jest Islandia <3 Zakochałam się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia. W tym roku byłam tam na wycieczkę organizowanej przez świetnie zorganizowaną ekipę -> http://niceland.pl/wycieczki/ Faja Mają bogatą ofertę wycieczek. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie Oczko


(29-11-2017 13:37) #44

RE: Fajne zakątki na czas wolny

To nie jest za bardzo mój temat w związku z czym nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...


Życie nie polega na mierzeniu wszystkiego linijką i kątomierzem, żeby bilans się zgadzał na rachunku bankowym

(06-12-2017 01:40) #45

RE: Fajne zakątki na czas wolny

Pieniny to piękne miejsce! Polecam wejść na Trzy Korony Wesoly


(07-12-2017 14:16) #46

RE: Fajne zakątki na czas wolny

Niestety, ale niezbyt się na tym znam... Nie jestem w stanie pomóc...


masz prawo wybrać takie życie, jakie chcesz

(25-01-2018 09:09) #47

RE: Fajne zakątki na czas wolny

Dwie ciekawe miejscowości, ktore polecam na organizację wakacji:
Władysławowo - dobre ceny, fajna plaza. Wiele atrakcji oraz jest to jedna z lepszych baz wypadowych do zwiedzania wybrzeża. Mozna się stamtąd wybrać i do Jastrzębiej Góry i do Gdańska aby trochę sobie pozwiedzać.

Wrocław - warto jest wybrać sie tam na więcej niż jeden dzień ponieważ miasto oferuje bardzo wiele atrakcji i zakątków, które warto jest sobie obejrzeć.

Jesli szukalibyście noclegu to poszukajcie go sobie na stronie blueapart: https://www.blueapart.pl/ - noclegi mozna tam zabukować sobie o wiele taniej niż wybierając hotel.


(25-01-2018 10:16) #48

RE: Fajne zakątki na czas wolny

Ja na ostatni krótki urlop wybrałam się do Krynicy Morskiej, gdzie gościliśmy z mężem i dzieciakami. Byliśmy tam jednak nie latem, a zimą, dokładniej, tuż po świętach, na sylwestra. Było naprawdę cudownie, nawet nie zdajecie sobie sprawy, jakie wrażenie robi morze zimą. Fantastyczna sprawa i jest mniej ludzi, bo latem to bałabym się pojawić tam, taki ścisk


(15-02-2018 13:16) #49

RE: Fajne zakątki na czas wolny

ja tam lubię sobie siedzieć i oglądać tv w czasie wolnym, to moja pasja, uwielbiam seriale i superprodukcje, a odkąd mam super pakiet od upc https://www.upc.pl/ to nie mam prawa się nudzić.


(18-02-2018 03:59) #50

RE: Fajne zakątki na czas wolny

GÓRY!!! ja i moja ekipa co roku wyjeżdźamy na walacje w gory, uwielbiamy przemierzać je nawet po kilka razy Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek