Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościFarba do dziecięcego łóżeczka
(19-07-2017 17:11) #1

Farba do dziecięcego łóżeczka

Chciałabym pomalować drewniane łóżeczko dziecięce na kolor biały. Znacie jakieś farby bezpieczne dziecku ?


(20-07-2017 11:09) #2

RE: Farba do dziecięcego łóżeczka

Witaj.

Myślę, że najwięcej uwagi przy malowaniu dziecięcego łóżeczka powinno być poświęcone na dobór środka, dlatego świetnie, że zadajesz takie pytanie, ponieważ nie każdy produkt na rynku byłby bezpieczny dla malucha.

Polecam Ci użycie emalii akrylowej Bondex Acrylic Enamel. Preparat spełnia normy EN-71-3 dotyczące malowania zabawek i mebli dziecięcych, dlatego będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. Poza właściwościami dotyczącymi bezpieczeństwa w jego stosowaniu, produkt szybko schnie i nie kapie, ułatwiając tym samym malowanie, a dzięki swej elastyczności pracuje razem podłożem, nie łuszczy się i nie pęka. Wysoka siła krycia zapewnia doskonały efekt już po nałożeniu pierwszej warstwy. Niska zawartość lotnych związków organicznych sprawia, że preparat jest niemal bezwonny. Bondex Acrylic Enamel występuje w 17 różnych odcieniach, w tym też w kolorze białym.

Przed malowaniem pamiętaj o właściwym przygotowaniu powierzchni. Zanim nałożysz farbę, przetrzyj powierzchnię papierem ściernym, następnie umyj ją ciepłą wodą i osusz. Mam nadzieję, że prace zakończą się sukcesem i efekt będzie więcej niż zadowalający.

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Bondex

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek