Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Firma produkcyjna
(28-08-2018 20:00) #1

Firma produkcyjna

Prowadzę sowją firmę produkcyjną już dłuższy czas. Kiedyś jednak funkcjonowała ona zdecydowanie lepiej niż teraz, gdyż miałam nowe oprogramowanie, a więc i wszystko zdecydowanie lepiej szło. Aby przywrócić swoją firmę do stanu świetności wystarczy podobno dokonać rozwoju firmy za pomocą systemów ERP. Takie usługi można znaleźć na stronie: https://erpnav.pl/produkcja-erp/ . Zastanawiam się tylko czy faktycznie przynosi to taki efekt?


(10-09-2018 13:49) #2

RE: Firma produkcyjna

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Nie będę w stanie pomóc...


- Niekoniecznie to miałem na myśli.
-A mnie koniecznie obchodzi, co miałeś.

(18-09-2018 10:45) #3

RE: Firma produkcyjna

Moim zdaniem możliwość rozwoju każdego przedsiębiorstwa jest cenna.


(25-10-2018 16:03) #4

RE: Firma produkcyjna

W Internecie na pewno znajdą się informacje w tym zakresie. Nie powinno być z tym większych trudności.


(19-12-2018 14:21) #5

RE: Firma produkcyjna

Według mnie to jest temat absolutnie dla specjalisty. Z całą pewnością będzie w stanie pomóc.


Nie lubiła złych słów, bała się ich jak
ognia, bo wwiercały się w duszę i rozpleniały niczym robactwo.

(04-01-2019 16:05) #6

RE: Firma produkcyjna

Ja się słabo na tym znam. Niestety raczej nie będę w stanie pomóc.


(28-01-2019 15:42) #7

RE: Firma produkcyjna

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.


Człowiek jest dla człowieka pierwszą rzeczywistością.

(30-01-2019 16:46) #8

RE: Firma produkcyjna

Nie jest to moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.


Nie będzie miał nigdy prawdziwych przyjaciół ten, kto nie lęka się robić sobie wrogów.

(12-11-2019 17:24) #9

RE: Firma produkcyjna

W firmach produkcyjnych jest wiele księgowości. Często takie firmy prowadzą też sprzedaż, a do tego może fajnie nadac się oprogramowanie https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Jest ono bardzo rozbudowane, ma fajne integracje, które świetnie pasowały by np. do firmy produkcyjnej np. integracja z magazynem. Ma też funkcje wystawiania faktur spersonalizowanych, w innych językach czy w innych walutach.


(05-03-2023 21:34) #10

RE: Firma produkcyjna

Każdy z nas ma trochę inną definicję prowadzenia własnej firmy. Dlatego musimy czytać w internecie jak najwięcej na ten temat. Budowanie świadomości będzie najważniejsze ponieważ zmieni naszą perspektywę na pewne fakty. Jednym z nich jest podejście do klienta oraz mobilność. Wyobraźmy sobie ważne spotkanie na jakim nie możemy się zjawić ze względu na awarię samochodu. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce gdy nie stawiamy na nowych samochód tylko używany. Nie ma to sensu gdy dostępne są takie oferty jak Nissan - https://www.nissanfinance.pl/promocje/promocje-leasing gdzie znajdziemy sprawdzone modele na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowania zakupu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2023 21:34 przez Mariusz80.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek