Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Fryzura na wesele
(28-12-2012 15:00) #1

Fryzura na wesele

Jaką fryzurę proponujecie na wesele? Prosto czy może loki? Można dodawać swoje zdjęcia Wesoly


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(11-04-2016 09:09) #11

RE: Fryzura na wesele

Ja w tym roku też idę na wesele, powiedzcie, co jest teraz modne? Jak się ubieracie? Kolor/ długość sukienki, a może spodnie?


(16-04-2016 18:29) #12

RE: Fryzura na wesele

Kok jest ok, pod warunkiem, że ktoś ma gęste włosy, gorzej jak są krótkie i cienkie...


(23-04-2016 19:00) #13

RE: Fryzura na wesele

kok juz jest staromodny


(25-04-2016 21:40) #14

RE: Fryzura na wesele

Ja mam gęste włosy ale nie lubię koków :/ I stety/niestety gdybym miała wybór, poszłabym na wesele w tunice i spodniach zamiast sukienki (po prostu źle się czuję w sukience). Kilka lat temu to jeszcze uszło, jak myślicie, na ile to jest faktycznie ważne? Kierować się swoją wygodą, czy aktualnie panującymi trendami?


(11-05-2016 18:23) #15

RE: Fryzura na wesele

Luźne upięcia z loków to to co kocham


(18-08-2016 12:43) #16

RE: Fryzura na wesele

Ja zwykle decyduje się na bezpieczne podpięcie. Dzięki temu włosy ładnie opadają na plecy, co jest fajne jak się ma wycięcie głębokie w tym miejscu.


(22-08-2016 12:36) #17

RE: Fryzura na wesele

Ja na weselu miałam włosy upięte w wysoki kok. Była naprawdę piękna. Myślę, że było to wygodne i pięknie wyglądało.


(17-02-2017 09:18) #18

RE: Fryzura na wesele

Najwygodniejszy jest właśnie kok. Nie polecam rozpuszczonych włosów. Jeśli idziecie wieczorem na kolację to ok. Możecie się tak uczesać. Jednak na weselu po kilu godzinach fryzura może wyglądać niekoniecznie dobrze. Kok pozwala wszystko utrzymać w ładzie. Dobrym rozwiązaniem jest jeszcze warkocz.

Na tej stronie jest opisanych kilka ciekawych splotów:
https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/tr...u_a11681/1


(15-02-2018 13:46) #19

RE: Fryzura na wesele

Słuchajcie, a ja chcę wypytać Was o wesele, a konkretniej jeden ze związanych z nim aspektów. Mianowicie zastanawiam się, czy warto skorzystać z takiego rozwiązania, jakim jest stół słodki - http://niezapomnianachwila.pl/oferta/slodki-stol/. Koleżanka zaproponowała mi takie rozwiązanie, taki stół był zresztą u niej na weselu i poważnie się nad nim zastanawiam. Niby z jednej strony to jest dodatkowy wydatek, z drugiej zaś goście spragnieni słodkości, nie będą mieli problemu, żeby po nie sięgnąć. A jakie są wasze opinie, jestem niezmiernie ciekawa...


(21-02-2018 19:16) #20

RE: Fryzura na wesele

Może odwiedzisz salon fryzjerski w poszukiwaniu najlepszej fryzury? Tam doradzi Ci profesjonalistka. Przecież my nie wiemy w jakiej fryzurze będzie Ci najlepiej...http://www.fryzjer-chorzow.pl/





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek