Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Fryzura na wesele
(28-12-2012 15:00) #1

Fryzura na wesele

Jaką fryzurę proponujecie na wesele? Prosto czy może loki? Można dodawać swoje zdjęcia Wesoly


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(09-04-2018 20:58) #21

RE: Fryzura na wesele

mi się teraz podobają fryzury z warkoczami. Trafił mi się dobry fryzjer wrocław z polecenia od znajomej, bo ona często odwiedzała salon fryzjerski wrocław i już ma zaufanie do dobrego fryzjera, także najlepiej iść tam gdzie jest sprawdzony np właśnie fryzjer we wrocławiu.


(18-04-2018 13:08) #22

RE: Fryzura na wesele

Ja uważam, że w takiej sytuacji najlepiej skorzystać z wartościowych porad, które dostępne są w internecie. Jeśli chodzi o włosy i makijaż to odsyłam Was do strony https://www.wesele-slub.com/wlosy-i-makijaz/ . Koniecznie poczytajcie - jest to kopalnia inspiracji i każda z Was na pewno coś dla siebie wybierze.


(25-07-2018 09:56) #23

RE: Fryzura na wesele

Ja mam namiar na super salon fryzjerski z Warszawy: http://studiocalypso.pl/pawia-piaseczno/
. Koleżanka regularnie się tam czesze, także na uroczystości czy wesela i pokazywała mi zdjęcia swoich upięć. Bardzo ładnie i pomysłowo wykonane! Czyli pracują tam na prawdę dobrzy styliści fryzur Wesoly Dobrze mieć pod ręką taki kontakt z polecenia.


(17-09-2018 13:05) #24

RE: Fryzura na wesele

Miałam pozostawić rozpuszczone jednak nie pasowałoby to do reszty. Znalazłam fajny salon sukni ślubnych gdzie dostałam suknię szytą na miarę i dopiero wtedy szukałam fryzury która będzie do niej pasowało. I tak oto całość wyglądała idealnie Zęby


(20-11-2018 19:17) #25

RE: Fryzura na wesele

Początkowo chciałam zagęścić włosy, ale jednak zdecyduję się na perukę z oferty https://perukikrakow.pl/peruki-sklep-krakow/ . Taki krótki klasyczny bob w ciemnym odcieniu idealnie będzie pasował do mojej sukni, która jest całkowicie prosta.


(05-01-2019 17:11) #26

RE: Fryzura na wesele

Ja mam trochę pokrewny temat - jakie sukienki na wesele byście polecały? Czy sądzicie, że takie suknie na wesele będą dobrym pomysłem?


Skromność to tylko zamaskowana arogancja

(13-01-2019 11:36) #27

RE: Fryzura na wesele

Mi się sprawdzają jako fryzura na wyjścia loki, można szybko zrobić, mam lokówkę curl secret i robienie idzie mi całkiem łatwo, bo to taka lokówka która prawie wszystko sama robi i też ładnie i długo się trzymają, na weselach zawsze szaleję na parkiecie i fryzura to spokojnei wytrzymuje.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2019 11:38 przez czeremcha.)

(29-01-2019 23:00) #28

RE: Fryzura na wesele

mnie sie mega podobaja lokiWesoly zawsze mialam proste wlosy wiec to dla mnie taka miła odmiana :)swoja droga, jesli o uslugach fryzjerskich mowa, to w Warszawie sa swietne salony Figaro, maja 3 lokalizacje, poza tym tez na miejscu mozna skorzystac z zabiegow kosmetycznych. pelen wypas


(06-08-2019 14:23) #29

RE: Fryzura na wesele

Ja najbardziej lubię loki, jakoś tak fajnie, ale luźno spięte z tyłu głowy, żeby nie zasłaniały twarzy. Nie lubię koków i wysoko spiętych ciasno zaczesanych włosów. Niektórym może pasuje taka fryzura, ale to zdecydowanie nie mój klimat Wesoly


(20-09-2019 11:58) #30

RE: Fryzura na wesele

loki są super na wesele można pokombinować i zrobić wiele rożnych upięć czy nawet włosy mieć rozpuszczone, za tydzień idę na wesele i na pewno zrobię loki, mam bardzo fajną lokówkę babyliss creative, kilka razy już nią loki robilam i wiem mniej więcej jaki efekt chcę uzyskać





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek