Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Gdy dziewczyna Was uderzy .
(13-08-2010 10:34) #1

Gdy dziewczyna Was uderzy .

Co robicie gdy dziewczyna Was uderzy ?
Obojętnie czy jest to 'policzek' , czy zdecydowanie większy kopniak, lub po prostu popchnięcie.
Czy reagujecie jakoś na to ? Myślicie, że to prowokacja ? Staracie się uspokoić, czy oddajecie jej to samo co dostaliście ?

Gdyby mnie dziewczyna uderzyła to bym strzelił focha i bym sobie poszedł Jezyk1


(05-06-2011 16:07) #2

RE: Gdy dziewczyna Was uderzy .

Zdarzyło mi się to kilka razy,było mi smutno i zrobiło się przykro,ale odwróciłem sie i wyszedłem.


(27-12-2012 10:01) #3

RE: Gdy dziewczyna Was uderzy .

Przyczyna rodzi skutek. Po co dawać powody do ciosu ? kiedy dziewczyna jest zła na Ciebie to lepiej stanąć 3 m przed nią , unikniesz ciosu jaki by nie był.
Teraz dziewczyny są bardzo agresywne, albo biją albo rzucają fochami bo tak najlepiej załatwić sprawę zamiast spokojnie porozmawiać.

Nie wiem co bym zrobił na pewno bym nie oddał bo mogłoby się dla niej źle skończyć Jezyk1

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2012 10:15 przez Chief.)

(20-02-2013 17:53) #4

RE: Gdy dziewczyna Was uderzy .

zależy za co Was uderzyła. ale generalnie samo bicie jest złe i ciężko to jakkolwiek usprawiedliwić.


(22-09-2016 10:07) #5

RE: Gdy dziewczyna Was uderzy .

(27-12-2012 10:01)Chief napisał(a):  Przyczyna rodzi skutek. Po co dawać powody do ciosu ? kiedy dziewczyna jest zła na Ciebie to lepiej stanąć 3 m przed nią , unikniesz ciosu jaki by nie był.
Teraz dziewczyny są bardzo agresywne, albo biją albo rzucają fochami bo tak najlepiej załatwić sprawę zamiast spokojnie porozmawiać.

Nie wiem co bym zrobił na pewno bym nie oddał bo mogłoby się dla niej źle skończyć Jezyk1
Racja kobiety są coraz bardziej agresywne i złe ale mają też swój urok. Zawsze można udawać że złamała Ci rękę lub coś wtedy ma poczucie winy Zęby


(22-05-2017 16:26) #6

RE: Gdy dziewczyna Was uderzy .

Nie ma co ale dziewczyny raczej nie wypada uderzyć, można ją co najwyżej uspokoić Jezyk1


(19-06-2017 03:45) #7

RE: Gdy dziewczyna Was uderzy .

Bicie kogokolwiek jest okropne. Dziewczyna, która bije faceta to porażka - niech się nauczy kontrolować złość.


(24-07-2017 17:04) #8

RE: Gdy dziewczyna Was uderzy .

reaguję, jednak jest to raczej reakcja słowa, nigdy nie odważyłbym się jej oddać, to nie po gentelmensku





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek