Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Gdyby komputery były samolotami?
(08-10-2010 10:56) #1

Gdyby komputery były samolotami?

Do klienta (nowe linie lotnicze) przychodzi dealer sprzedający Amibusy.

Dealer: ...jak już mówiłem nasze samoloty są najlepsze. Tańsze od konkurencyjnych DC286, DC386, DC486 nie mówiąc o tych łatających trumnach DC-5...

Klient: [słucha]

Dealer: Nasz samolot może lecieć jednocześnie w dwie strony...

Klient: Niesamowite...

Dealer: Układ sterowania jest najgenialniejszy na świecie. Daje pilotowi tyle możliwości... Swoją drogą Pan wie jakie matoły latają na DeCetach... Takiemu to wszystko podkładają pod nos - tylko leci... (tu dealer przełyka ślinę z goryczą). Nie ma pojęcia do jakiej finezji można dojść pilotując Amibusa.

Klient: Powiedzmy, ze kupie Amibusa, czy mogę nim...

[tu dealer przerywa]

Dealer: Jasne że tak!!!

Klient: ...polecieć do Londynu?

Dealer: Tak! ... Chociaż.. powiedział Pan do Londynu? To dalej jak 50 km? W takim razie będzie trzeba rozszerzyć stateczniki, standardowo montujemy po 1 m , ale jak pan chce lecieć dalej to konieczne są 2 m.

Klient: [słucha]

Dealer: Poza tym będzie pan leciał nad wodą? Radzę zaopatrzyć się w stały bak paliwa. Standardowo wyposażamy nasze samoloty w kanistry po 0.8 tys. litrów. Rozumie pan... tak jest taniej. Ale trzeba dolewać w czasie lotu... Radzę panu niech sobie pan zamontuje bak 80 tys. litrów. Chociaż może mieć pan kłopoty z kabelkiem paliwowym...

Klient: Acha...

Dealer: A w ogóle to niech najlepiej pan pożyczy na ten lot DeCeta - one się do takich nudnych zadań nadają. Nie to co Amibusy... To są maszyny... Prawdziwa finezja... zwrotne...

Klient: Mój znajomy ma Amibusa A-500, czy mógłbym od niego pożyczyć trochę paliwa do mojego A-1200?

Dealer: Lepiej nie. To tylko w tych kretyńskich DeCetach do każdego silnika można wlać to samo od DC-XT do DC-5. Wyobraża pan sobie co to za marnotrawstwo? Po prostu brak ambicji. My stosujemy za każdym razem rozwiązania unikatowe...

Klient: Dobrze, na koniec jeszcze jedno pytanie, kto produkuje wasze samoloty?

Dealer: ...obecnie?

Klient: tak

Dealer: zwykle znajdujemy je na polach z kapustą.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek