Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościGra Arcania Gothic 4
(21-11-2010 20:59) #1

Gra Arcania Gothic 4

Gra została wyprodukowana w USA w 2010 roku.
Gra zaczyna się gdy siedzimy przy drzewie, a po chwili ojciec naszej dziewczyny, prosi nas o spotkanie. Wtedy rozpoczyna się próba, której starzec chce nas poddać, aby sprawdzić czy jesteśmy dobrym materiałem na męża dla jej córki.

1. Nie można wyjść z wioski, w głąb wyspy. Jednym z pierwszych zadań jest zabicie 2 goblinów dla Diega.

2. Kolejne zadanie jest nieco bardziej rozbudowane i polega na odnalezieniu obrączki dla Ivy, naszej wybranki serca. Pewien ork ma szlachetny kamień idealnie pasujący na biżuterię. Zleca on nam znalezienie grzybów, które są w jaskini. Zabijamy tam kilka goblinów, odnajdujemy potrzebne roślinki i dajemy je orkowi. Ten oddaje kamień kowalowi, a on wykuwa nam obrączkę. Po darowujemy ją ojcu naszej narzeczonej i dowiadujemy się, że ukochana jest w ciąży. Nasza narzeczona zostaje przesłuchana, a my musimy przejść przez kolejną przygodę aby doszło do ślubu.

Diego wysyła nas do lasu abyśmy zanieśli zioła dla czarownicy. Las jest pełen wilków, które są jednak niebezpieczniejsze od goblinów. Gdy spotykamy czarownicę w jaskini, mówi nam że nasza matka znalazła nas na plaży a my jesteśmy otoczeni magiczną aurą. Każe ona nam iść spać, po czym ekran robi się czarny, a gdy się budzimy czarownica nie żyje. Musimy zabić 6 wilków, oraz ich królową. Dalej treść jest dość trudna do zrozumienia. Prawdopodobnie chodzi o walkę z 3 rodzajami szkieletów: byłymi górnikami, na których zapadła się kopalnia, upadłymi magami oraz upadłymi paladynami. Następnie pokonujemy kamiennego golema przy użyciu znalezionych po drodze przedmiotów, a są to: magiczny młot jednoręczny, zbroja płytowa Stewarker, mikstury lecznicze, kusza oraz magiczny bełt. Po pokonaniu golema znajdujemy teleporter i lądujemy w sali tronowej króla Rhobara III. Po jego lewej stronie stoją: Gorn i Diego, a po prawej: Zyra, Milten i Lester. Gdy próbujemy podejść demo się kończy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2010 12:29 przez nkp123.)

(21-11-2010 21:05) #2

RE: Gra Arcania Gothic 4

(21-11-2010 20:59)Matys napisał(a):  1. Nie można wyjść z wioski, w głąb wyspy. Jednym z pierwszych zadań jest zabicie 2 goblinów dla Diega.

Diego chyba nigdy nie zniknie Jezyk1. Dotychczas był we wszystkich częściach Zęby.


(21-11-2010 22:41) #3

RE: Gra Arcania Gothic 4

Wiem Wesoly Jezyk1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek