Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Handel fotowoltaiką
(11-01-2022 14:54) #1

Handel fotowoltaiką

Szukam osób, które działają w branży i chcą się wymienić doświadczeniami. Jak do tego podeszliście? W sensie do działania na większą skalę, na terenie całego kraju? To był dobry kierunek czy tak średnio?


(12-01-2022 18:57) #2

RE: Handel fotowoltaiką

EcoPartner. Jedna umowa i dostępnych wielu znanych wykonawców za jednym zamachem.
Firmy znane, z różnych części Polski. Moim zdaniem temat na spokojnie do ogarnięcia.
Nie robię tych zleceń jakoś bardzo dużo, ale trochę tego przerabiam.


(13-01-2022 14:57) #3

RE: Handel fotowoltaiką

Ok, znalazłem. Tylko jak to działa? Mam zlecenie i kontaktuję się z nimi, a oni ogarniają wykonawcę?


(15-01-2022 01:05) #4

RE: Handel fotowoltaiką

Nie. Instalujesz aplikację, a dalej wszystko załatwiasz już za jej pomocą.
Fizycznej pomocy innych nie potrzebujesz.
Wszystko idzie naprawdę sprawnie.


(17-01-2022 09:48) #5

RE: Handel fotowoltaiką

Ok, dzięki. Wszystko jest w miarę jasne. W najbliższych dniach będę potrzebować jednej ważnej części, to wtedy zweryfikuję te stawki. Oby było faktycznie tak, jak piszesz.


(19-01-2022 00:26) #6

RE: Handel fotowoltaiką

I to jest właśnie najlepsza metoda na weryfikację tego. Tzn. można też po prostu znaleźć ceny i porównać, ale zamówienie to już konkret - widzisz, jak to wszystko przebiega.


(19-01-2022 14:55) #7

RE: Handel fotowoltaiką

Wstępnie potwierdzam. Szukałem konkretnych paneli, konkretnej marki i parametrów. Wygląda na to, że mają najtaniej. W sensie - nigdzie indziej mi nie pokazało lepszej oferty, ale jeszcze to zweryfikuję.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek