Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(14-10-2012 15:00) #1

Hejka :)

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Wesoly Jestem Szymon, rocznik 1995. Chodzę do liceum o profilu humanistycznym. Moją pasją, zainteresowaniem, a zarazem sensem całego życia jest piłka nożna w którą gram regularnie w miejscowym klubie i na różnego typu rozgrywkach. Do nie dawna byłem także moderatorem na forum o zupełnie innej tematyce niż te-forum o xperii. Znam kilka trików GSM, tuninguje tel, łamie simlocki i tego typu duperele. Zrezygnowałem z powodu jakim jest brak czasu. Czasami też piszę wiersze Zęby Słucham polskiego rapu-takiego z porządnym przekazem życiowym... Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to proszę je kierować Jezyk1 Cześć jeszcze raz Wesoly

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2012 15:01 przez Endi.)

(14-10-2012 23:03) #2

Odp: Hejka :)

Witam! Ja mlodszy o 2 lata-1997.
Moze kolega by wymienil wykonawcow, bo ja tez slucham rapuOczko



(15-10-2012 17:18) #4

Odp: RE: Odp: Hejka :)

(14-10-2012 23:03)Maxim128 napisał(a):  Witam! Ja mlodszy o 2 lata-1997.
Moze kolega by wymienil wykonawcow, bo ja tez slucham rapuOczko

Ogólnie to słucham każdego po trochu, ale na pierwszym miejscu u mnie jest PIH, często słucham też CHAD-y, WSHR, Donguralesko, Eldo, Peja, czasem małpa, sitek, Grammatik, Kali, no i oczywiscie klasyków takich jak pfk (zaznaczam, że nie jestem jednym z pseudo fanów, którzy słuchają paktofoniki od momentu filmu "jesteś bogiem"), k44, fish itp. Dużo zależy od mojego nastroju... Jak chce sobie posłuchać mistrza freestyle to włączam sobie O.S.T.R, jeśli mam ochotę na horror rap to w sluchawkach leci Słoń, a innego dnia nawija mi tylko PIH np z albumu dowód rzeczowy nr 2. Czasem też mam tak, że przez kilka dni jara mnie jeden utwór np: Grammatik-rozmowa czy też Śliwa-życie beztroskie, albo Słoń-szczerze. Różnie to bywa-jeśli chodzi o polski rap nie trawie tylko Pezeta, nie mam nic do niego, ale go nie slucham i Firmy-dlatego, że nie mam ochoty słuchać w każdym utworze jakie to dziewczyny puszczalskie, dziwki itp, bo takiego zdania nie mam (chwala Bogu, że Kali odszedl i radzi sobie świetnie solo). Sorry, że się tak rozpisalem, ale rap i sport to dwie rzeczy o których zawsze chętnie mówię/piszę Jezyk1

Ej, a tutaj jest zawsze taka cisza? Chodzi mi o forum...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2012 18:31 przez Endi.)

(15-10-2012 18:56) #5

Re: Hejka :)

Nie nie zawszeOczko
Co do rapu to Twoja lista wykonawcow troche pokrywa sie z mojaOczko
Ostatnio najczesciej K44, w sumie nie wiem czemuZęby Kilku malo znam. zreszta jutro jade do Empiku powiekszyc swoje zapasy plytowe, przeslucham na YT moze cos bedzie w moim guscie to kupieOczko
Pozdrawiam


(15-10-2012 20:03) #6

Odp: RE: Hejka :)

(15-10-2012 10:47)Niebieska napisał(a):  Witam i ja Wesoly

Ooo, nick ściśle związany z avatarem! Zęby Hej! Oczko Tak naprawdę też masz niebieskie włosy? Jezyk1


(15-10-2012 20:24) #7

RE: Hejka :)

Nie, w rzeczywistości jestem szatynką Jezyk1 Ale bardzo lubię niebieski kolor Zęby


(15-10-2012 20:45) #8

Odp: Hejka :)

Spoko^^ Wesoly Tak pytam, bo mam koleżankę, która raz pomalowała włosy na niebiesko. Przyznam, że nie lubię farbowanych dziewczyn-wolę naturalne, ale głupio to nie wyglądało, a spodziewalem się, że będzie wyglądać jak jakiś klaun Zęby


(15-10-2012 20:50) #9

RE: Hejka :)

Hehe, aż tak szalona to nie jestem Oczko


(15-10-2012 20:57) #10

Odp: Hejka :)

Rozumiem, ale w jakimś tam stopniu szalona widzę jesteś Zęby Skoro napisalas, "aż tak" Jezyk1





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek