Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Humor lekarski
(17-12-2010 10:57) #1

Humor lekarski

Jaka jest różnica między internistą, chirurgiem, psychiatrą i anatomopatologiem?
Internista ma pojęcie, ale nic nie może...
Chirurg nie ma pojęcia, za to dużo może...
Psychiatra nie ma pojęcia, nic nie może, potrafi jednak ładnie słuchać.
Patolog ma pojęcie i mógłby wszystko, zjawia się jednak na ogół za późno.


Kilku lekarzy - internista, pediatra, psychiatra, chirurg i patolog wybrało się na kaczki. Do pierwszego ptaka miał strzelać internista.
- A może to jednak nie kaczka? Powinienem spytać kogoś innego o opinię - zawahał się i kaczka odleciała.
W drugą mierzył pediatra.
- Nie jestem pewien, czy to kaczka. A poza tym, może mieć młode... - i ptak nietknięty zniknął za horyzontem.
Kolejny był psychiatra.
- Wiem, że to kaczka, ale czy kaczka wie, że jest kaczką? - zamyślił się i przegapił okazję do strzału.
Potem nadszedł czas na chirurga. Ten przyłożył fuzję do ramienia, strzelił bez wahania i ptak bez życia runął na ziemię.
- Idź, sprawdź czy to była kaczka - powiedział chirurg do patologa.


Automatyczna sekretarka w klinice psychiatrycznej:
- Muzyczka .... muzyczka... klik...
Witamy w szpitalu psychiatrycznym w R.
Jeśli odczuwasz nagłe stany lękowe, naciśnij w swoim telefonie cyfrę 1. Ale szybko!
Jeśli straciłeś zaufanie do samego siebie, poproś kogoś aby nacisnął 2.
Jeśli cierpisz na rozdwojenie jaźni, naciśnij 3,4 lub 5
Jeśli cierpisz na manię prześladowczą, możesz spokojnie się rozłączyć. Mamy Twój numer telefonu. Znajdziemy Cię!
Jeśli jesteś schizofrenikiem i słyszysz głosy, to niech Ci one powiedzą jaki numer wybrać.
Jeśli chodzi o kompleks mniejszości to nie ma znaczenia jaki numer wybierzesz : nikt tu nie ma czasu, żeby się z Tobą cackać dupku!!!
Jeśli jesteś w dołku, męczy Cię depresja, masz stres i nie wiesz co począć, naciśnij 0 i po prostu posłuchaj fajnej muzyczki... klik

Przychodzi facet do lekarza i prosi o zarejestrowanie.
Siostra na recepcji głośno pyta:
- A co panu dolega?
Facet się wkurzył, że przy ludziach z kolejki musi wścibskiej pielęgniarce mówić, co mu jest, więc odpowiada tubalnym głosem:
- Mam straszne problemy z dupą!
- Ale proszę pana, tutaj przecież wszędzie są ludzie, jak pan się wyraża... Nie byłoby lepiej powiedzieć, że ma pan problem z czymś zupełnie innym, na przykład z uchem, a potem już w gabinecie lekarza wyjaśnić wszystko ze szczegółami? Nie zmuszałby pan innych ludzi do słuchania takich wyrażeń...
Facet skruszony wychodzi za drzwi i po chwili wraca.
- Dzień dobry.
- Dzień dobry. Co panu dolega?
- Mam, proszę siostry, problemy z uchem.
- Tak? - kiwnęła głową siostra, zadowolona, że pacjent posłuchał jej rady - a co konkretnego dzieje się z pańskim uchem?
- Jak przez nie sram, to mnie boli.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek