Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Internetowe sklepy
(28-12-2012 15:04) #1

Internetowe sklepy

Czy dokonujecie zakupów w internetowych sklepach? Czy wolicie dotknąć, przymierzyć? Wesoly


Strona 6 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(20-02-2018 18:27) #51

RE: Internetowe sklepy

Produkty w sklepach online są często dużo tańsze niż w stacjonarnych sklepach. Dlatego warto w nich kupować.


(21-03-2018 20:16) #52

RE: Internetowe sklepy

Uwielbiam takie zakupy. Nie musze nigdzie wychodzić, a na dodatek kurier dostarczy mi produkty do domu.


(09-04-2018 23:34) #53

RE: Internetowe sklepy

Dużo rzeczy kupukę przez internet, bo sie o wiele bardziej opłaca. A ostatni mój zakup to specjalistyczny olejek Bio-Oil, który zamówiłam sobie w aptece internnetowej. Smaruję nim rozstępy na brzuchu i po 2 tygodniach stosowania już widzę pierwsze efekty zmniejsszzenia widoczności rozstępow.


(10-04-2018 09:05) #54

RE: Internetowe sklepy

Ja kupuję dużo w sieci a znajomi mówią że za dużo. Ale co tam żyje się raz. Dla pełnego komfortu kupiłem w banku Raiffeisen ubezpieczenie wszystkich zakupów w internecie. Kupiłem to za dużo powiedziane bo koszt to tylko 2 zł/mc


(19-04-2018 11:19) #55

RE: Internetowe sklepy

Kochani, a ja jestem teraz właśnie w transie kupowania wszystkiego na wyprawkę Wesoly. Aż już się gubię - co powinnam zakupić, tyle jest rzeczy do załatwienia... Może wiecie, gdzie zakupię taką mgiełkę do noska Disnemar http://www.disnemar.pl ? Moja położna poleciła mi to kupić, ponieważ dzięki temu produktowi będę mogła właściwie zadbać o nosek mojego maluszka i doskonale sprawdzi się podczas problemu z katarkiem.


(21-05-2018 13:05) #56

RE: Internetowe sklepy

Ja nie kupuje tylko ciuchów w necie bo boje się że kupię jakieś coś, co jest ładne tylko na zdjęciu. Teraz kupuję sobie telefon i myślę o modelu Samsung Galaxy s6. Widziałam go na stronie: https://www.ceneo.pl/36505455 Co o nim sądzicie? To dobra cena za niego?


(11-06-2018 14:13) #57

RE: Internetowe sklepy

Zakupy online są przede wszystkim wygodne, prawda? Nie ma problemu, że nie możemy czegoś dostać, bo w naszej okolicy nie ma, a jak już jest to ostatnia sztuka z wystawy, albo nam się nie podoba. Siadamy przed komputerem i mamy cały świat przed sobą. Ja szukałam mebli do sypialni. Zainteresowała mnie oferta na łóżka tapicerowane w sklepie Korameble.com.pl, i tak przeglądając sobie znalazłam to, co mi się podoba, materac też kupiłam od nich. Łóżko przyjechało dobrze zabezpieczone, ale w kawałkach - na szczęście sklep posiada również ofertę złożenia, więc nie musiałam się o nic martwić.



(03-07-2018 12:50) #59

RE: Internetowe sklepy

Dla mnie zakupy przez internet to świetna opcja, taniej i wybór zazwyczaj jest dużo większy.


(05-07-2018 20:14) #60

RE: Internetowe sklepy

Hejka wszystkim forumowiczom! Czy znacie może jakiś pewny sklep online z ciuchami. W necie jest tak duża liczba różnego rodzaju porad oraz możliwości, iż aż z trudem jest się na coś zdecydować. Czy według Was na przykład kurtki pikowane damskie to trafny wybór?. Czy myślicie, że wskazane jest w to zainwestować.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek