Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Internetowe sklepy
(28-12-2012 15:04) #1

Internetowe sklepy

Czy dokonujecie zakupów w internetowych sklepach? Czy wolicie dotknąć, przymierzyć? Wesoly


(29-01-2013 20:53) #2

RE: Internetowe sklepy

Ja kupuje w internetowych, ale nie ubrania tylko jedzenie. Najczęściej ekologiczną w http://www.tast.pl Wesoly


(10-04-2013 10:35) #3

RE: Internetowe sklepy

No niby fajnie, ale jak w asortymencie jest tyle produktów, to raczej normalnych zakupów się nie zrobi :/
Teraz markety też zaczynają wprowadzać taką opcje zakupów online ale trzeba dużo zamówić, żeby nie płacić sporo za dojazd. Ja w necie mniej kupuje, wolę licytować. Normalne zakupy mogę przecież zrobić od razu i wszędzie.


(11-04-2013 14:41) #4

RE: Internetowe sklepy

No troszkę mały asortyment mają ale fajne produkty. Ja bardzo lubię kupowanie przez internet, mam sporo ulubionych sklepów internetowych. Ubrania i kosmetyki to już praktycznie tylko przez internet kupuję. A co do aukcji to niestety nie ma za dobrych wspomnień z nimi. Kiedyś kupiłam coś na allegro i okazało się zupełnie czymś innym niż na zdjęciu. Tu jest trochę ryzyka.


(15-04-2013 14:59) #5

RE: Internetowe sklepy

wektra- ale są też inne stronki niz alegro z używanymi rzeczami. Na za10groszy masz tylko nowe rzeczy, bo nie wystawiają ich prywatni ludzie tylko serwis. To przynajmniej ten problem ma się z głowy.


(16-04-2013 12:33) #6

RE: Internetowe sklepy

jak jestem chora to zamawiam jedzenie do domu...to bardzo wygodna sprawa, ale nie stać mnie zawsze żeby to robić no i czasem lubie sie wybrac dotknąć, powąchać itp Z_jezorem
Ubraniowe - czasem, ale nie na allegro bo jednak używane rzeczy to lepiej sobie w second handzie kupić - też zobaczyć czy nie mają jakiś ukrytych uszkodzeń itp.
Kotleciarz - Nie korzystałam jeszcze z tego za10groszy - co to? Kupiłeś tam coś?


(16-04-2013 13:09) #7

RE: Internetowe sklepy

Mam tam konto od pół roku i parę rzeczy udało się wylicytować a parę razy obejść się smakiemJezyk1
Też mi się zdarza kupować w lumpach ale z ubraniami ale w sieci też kupuje. Czasami są jakieś promocje a łatwiej sprawdzić na stronie, niż iść do galerii patrzeć czy jeszcze mają jakiś rozmiar. Mam 190 cm i raczej małą wagę i czasami ciężko jest się ubrać w tym kraju.


(19-04-2013 14:52) #8

RE: Internetowe sklepy

(16-04-2013 13:09)Kotleciarz napisał(a):  Mam tam konto od pół roku i parę rzeczy udało się wylicytować a parę razy obejść się smakiemJezyk1
Też mi się zdarza kupować w lumpach ale z ubraniami ale w sieci też kupuje. Czasami są jakieś promocje a łatwiej sprawdzić na stronie, niż iść do galerii patrzeć czy jeszcze mają jakiś rozmiar. Mam 190 cm i raczej małą wagę i czasami ciężko jest się ubrać w tym kraju.

Jesteś modelką???

Ja znalzałam ich na fejsie i na razie przyglądam się, ale bardzo ciekawie sie prezentuje oferta i jak będę miała wolniejszą chwilę pewnie dołąc ze do licytujących.


(19-04-2013 16:09) #9

RE: Internetowe sklepy

Mają bardzo dużo ciekawych produktów i ceny są rzeczywiście bardzo konkurencyjne jak nigdzie naprawdę. Macie jakieś doświadczenia z licytowaniem elektroniki tam, jest to opłacalne?


(24-04-2013 15:11) #10

RE: Internetowe sklepy

Tatia- zdecydowanie byłbym bardzo brzydką modelką Wesoly Choć z długimi nogami trzeba przyznać Jezyk1

Wektra- cieżko żeby ceny zaczynające się od grosza, czy tam 10 groszy były nieatrakcyjne. Dzisiaj widziałem zestaw lego, który poszedł za zł 1,80. Razem z bidami pewnie wyszło koło 2 żł, albo 2,50 bo to była szybka aukcja. Szkoda ze sie nie załapałem, bo mój siostrzeniec jest maniakiem tych klocków. Ja zresztą kiedyś też byłem.Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek