Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Internetowe sklepy
(28-12-2012 15:04) #1

Internetowe sklepy

Czy dokonujecie zakupów w internetowych sklepach? Czy wolicie dotknąć, przymierzyć? Wesoly


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(06-05-2013 14:23) #11

RE: Internetowe sklepy

Mnie majówka natchnęła na rower, poszperałam na za10 i upatrzyłam fajny w zakończonych, ciekawe czy jeszcze będą. Niepewny


(07-05-2013 12:46) #12

RE: Internetowe sklepy

Tatia- ale tam już chyba więcej niż jeden rower był. One się pojawiły koło majówki (widziałaś filmik z pingwinami?Jezyk1 - one zapowiadały różne aukcje takie majówkowo-wakacyjne bo grile, lodówki turystyczne itd.


(08-05-2013 15:44) #13

RE: Internetowe sklepy

(07-05-2013 12:46)Kotleciarz napisał(a):  Tatia- ale tam już chyba więcej niż jeden rower był. One się pojawiły koło majówki (widziałaś filmik z pingwinami?Jezyk1 - one zapowiadały różne aukcje takie majówkowo-wakacyjne bo grile, lodówki turystyczne itd.

Widziałam pingwiny - wymiatają! Szkoda, ze w tv nie ma, a może są?


(10-05-2013 12:33) #14

RE: Internetowe sklepy

Chyba nie ma jeszcze w tv albo nie wiem. Ostatnio mało oglądam telewizji a filmik z pingwinami można było obejrzeć na fejsie.


(13-05-2013 15:08) #15

RE: Internetowe sklepy

Też własnie też widziałam tę aukcję. Zaczęłam śledzić aukcje z zabawkami bo potrzebuję prezentu na dzień dziecka dla małego kuzyna. Bo takich cen nie widziałam nigdzie. Bardziej chodziło mi o to czy jest czy razem z wydatkiem na bidy jest opłacalne. Zabieram się do licytowania ale mam bardzo male doświadczenie Smutek


(13-05-2013 15:19) #16

RE: Internetowe sklepy

wektra- nawet jak do bidów dołożysz jeszcze koszt przesyłki, to jest opłacalne. Wesoly Tylko myk tkwi w wygraniu aukcji. Nie zawsze się udaje, ale jak już się uda, to bardzo okazyjnie się płaci.


(17-05-2013 10:36) #17

RE: Internetowe sklepy

Zakupu roweru za 200 zł nawet nie trzeba planować w budżecie, co innego 2 tysie, a więc warto się czaić.


(17-05-2013 12:39) #18

RE: Internetowe sklepy

Tatia - to jest zaleta. Zęby Nie trzeba planować ani tym bardziej się zapożyczać, żeby kupić. Po prostu trzeba spróbować.


(01-10-2013 14:48) #19

RE: Internetowe sklepy

ja uwielbiam kupować w sklepach internetowych, w zasadzie najczęściej to staram się zaopatrywać w ciuchy używane z portali typu tablica.pl oraz sprzedajemy.pl, więc nie nadwyręża to mojego domowego w tak dużym stopniu, żeby trzeba było się o mnie martwić Jezyk1


(19-08-2014 07:52) #20

RE: Internetowe sklepy

A ja jeszcze ostatnio patrze na to: okazjum.pl/gazetki-promocyjne/k/odziez-i-obuwie,25/ Jak coś znajdę do dopiero zamawiam albo ide do sklepu. Taka oszczędność kasy. Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek