Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Internetowe sklepy
(28-12-2012 15:04) #1

Internetowe sklepy

Czy dokonujecie zakupów w internetowych sklepach? Czy wolicie dotknąć, przymierzyć? Wesoly


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(22-10-2014 15:39) #21

RE: Internetowe sklepy

Ja przeważnie w sieci kupuję ubrania i płyty z muzyką. Mam ten problem, że zanim coś kupię to o tym czytam i zastanawiam się czy wydać kasę czy nie. Jak wybierałem konto bankowe to też zaglądałem tutaj kilka razy, porównywałem, myślałem. Zdecydowałem się po namowie znajomych na to konto co oni. A Ty co najczęściej kupujesz?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2014 15:40 przez czuczu.)

(25-11-2015 22:44) #22

RE: Internetowe sklepy

Internetowe sklepy i strony firmowe pozwalają na swobodne szukanie towarów. To duże dobrodziejstwo internetu. Potrzebowaliśmy w pracy skrzynek na piwo reg-system dla barów i udało nam się znaleźć i zakupić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2015 22:45 przez Mat.)

(18-03-2016 08:54) #23

RE: Internetowe sklepy

Ja kupuj sporo i to ju nie tylko ciuchy, kosmetyki czy książki. Ostatnio pierwszy raz zamawiałam jedzenie z tych delikatesów bo mieli sporo produktów eko, których nie mogłam nigdzie dostać w marketach czy sklepach stacjonarnych.


(18-04-2016 22:24) #24

RE: Internetowe sklepy

Ja często wyszukuję w internecie produktu który mnie interesuje, jak mam możliwość przymierzenia go na przykład w sklepie stacjonarnym, to tak robię ale finalnego zakupu zazwyczaj dokonuję internetowo, ponieważ kilka razy już napotkałam na to, że w sklepie internetowym towar potrafił być tańszy nawet o 50 zł!


(23-05-2016 10:16) #25

RE: Internetowe sklepy

Ja najczęściej kupuje ciuchy, bo nie lubię chodzić po sklepach i przymierzać, poza tym w internecie najczęściej jest dużo taniej, można złapać jakieś fajne promocje. Moi rodzice z kolei się wycwanili i kupują w internetowych sklepach wszystko co ciężkie Zęby Napoje, mąkę, jakieś puszki z jedzeniem czy słoiki Wesoly Ostatnio nawet kupili płytki na balkon, bo stwierdzili, że nie będzie im się chciało tego wszystkiego nosić Wesoly Więc jak widać, kupić można wszystko i chyba najlepiej przez internet.


(27-11-2016 22:25) #26

RE: Internetowe sklepy

Ja nawet często dokonuje zakupów przez Internet. Bo w ten sposób można dostać mnóstwo rzeczy, których raczej w okolicznych sklepikach nie spotkamy. Staramy się z rodziną odżywiać zdrowo, więc tym bardziej zakupy online są nam w tym pomocne. Często korzystam z cukru kokosowego, czy mąki kokosowej, więc zamawiam w https://magvita.pl/. Muszę Wam powiedzieć, że wyczytałam na temat cukru kokosowego, że jest najzdrowszy ze wszystkich cukrów i słodzików. Dostarcza nam wiele minerałów i witamin. Jak komuś zależy na zdrowym odżywianiu, to jak najbardziej mogę tego typu produkty polecić.


(23-01-2017 20:36) #27

RE: Internetowe sklepy

Niezłe oferty na sklepy internetowe polecacie, dzięki za rady, wezmę je pod uwagę !



(22-03-2017 12:03) #29

RE: Internetowe sklepy

Ja ze swojej strony mogę Wam polecić sklep internetowy http://enaturalnie.pl/ . Jest tam masa rzeczy ale oczywiście tylko i wyłącznie produkty ekologiczne oraz naturalne. Myślę, że warto zapoznać się z takimi produktami, bo wiadomo że zdrowie jest najwazniejsze. Sam kupuje z takiej strony i zawsze jestem zadowolony.


(25-03-2017 10:49) #30

RE: Internetowe sklepy

W sklepie internetowym kupuje jedynie bluzy i koszulki. Spodnie i buty wolę jednak przymierzyć by mieć pewność że będą dobrze pasować.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek