Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jak długo boli złamane serce?
(18-02-2012 21:56) #1

Jak długo boli złamane serce?

Jak myślicie, czy jest jakiś ściśle określony, uniwersalny okres czasu, przez który każdego boli złamane serce? Czy to jednak indywidualna sprawa każdego człowieka? Jak myślicie od czego zależy czas okres bólu złamanego serca? Zapraszam do dyskusji.


(02-12-2012 18:37) #2

RE: Jak długo boli złamane serce?

Czas różnie dla każdego , jedni się otrząsają szybko, u innych może trwać latami.
Są tacy którzy zmieniają partnerów jak rękawiczki i nie maja problemu ze złamanym sercem no chyba że łamią swoim partnerom.
Okres złamanego serca zależy co było powodem rozstania, najczęściej są to błahe powody których później żałujemy kiedy jest po czasie .

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2012 21:23 przez Alicja.)

(02-12-2012 19:34) #3

RE: Jak długo boli złamane serce?

Hmm u mnie jest to różnie.
Czasami zmieniam partnerki jak rękawiczki i nic nie żałuje a 3 razy zdarzyło się, że trochę cierpiałem...
Ale żyje się dalej...


(28-12-2012 15:18) #4

RE: Jak długo boli złamane serce?

Nie ma jakiegoś określonego czasu. Jedne zapomni szybciej a inny będzie potrzebował więcej czasu.


(15-04-2016 14:40) #5

RE: Jak długo boli złamane serce?

W moim przypadku trwało to dosyć długo (pierwsza miłość w liceum), na pewno ponad rok czasu.


(28-09-2016 15:54) #6

RE: Jak długo boli złamane serce?

Nie ma na to recepty. Kiedyś czytałam, że żałoba po rozpadzie związku trwa połowę czasu spędzonego ze sobą. Tak więc, jeśli byłeś z kimś 3 lata, to czeka Cię półtoraroczna katorga. Oczywiście to jest generalizowanie. Jak powiedziałam, nie ma na to rady, ani wytycznych.



(06-10-2016 17:10) #8

RE: Jak długo boli złamane serce?

O tak, nie ma na to lekarstwa.



(21-05-2018 11:39) #10

RE: Jak długo boli złamane serce?

Z własnego doświadczenia powiem, że maks do miesiąca a najważniejsze jest to aby nie załamywać się tylko zająć się czymś pożytecznym i nie odcinać się od ludzi.


____________
Dobra i tania polisa na życie z rankingubezpieczennazycie.pl oraz dobre ubezpieczenia dla seniorów, rankingubezpieczennazycie.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018 11:39 przez kasiek11.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek