Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jak jest wychowane nasze społeczeństwo.
(21-02-2012 19:43) #1

Jak jest wychowane nasze społeczeństwo.

Witam.
Jak myślicie jak jest wychowane nasze społeczeństwo w tych czasach ?.
Czy nasza kultura jest poniżej normy moralności ?.
Czy zachowujemy jeszcze odrobinę kultury ?.
Czy jesteśmy skończonymi chamami ?.
Dlaczego tak jest ?.
Zapraszam was do dyskusji !.


(21-02-2012 22:40) #2

RE: Jak jest wychowane nasze społeczeństwo.

Niestety w teraźniejszych czasach społeczeństwo jest coraz gorzej wychowane. Chamstwo i demoralizacja szerzą się coraz bardziej u coraz młodszego pokolenia. Jak dla mnie główną przyczyną tego jest bezstresowe wychowanie, żądza pieniądza i robienie kariery za wszelką cenę.


(27-05-2016 16:16) #3

RE: Jak jest wychowane nasze społeczeństwo.

To zależy na jakich ludzi patrzyć. Niektórzy są na prawdę kulturalni. Np. już jakiś czas temu przeprowadzałam się z Gdańska do Poznania. W przeprowadzce pomagała mi bardzo fajna firma (http://www.elektron-trans.pl). Był mały problem podczas przeprowadzki i został uszkodzony telewizor. Odkupili mi identyczny, co świadczy o tym, że jednak ważna jest dla nich opinia klienta i dobry wizerunek firmy. Dodatkowo dostałam zniżkę na całą przeprowadzkę. To świadczy o tym, że to byli porządni ludzie.
Niestety w naszym społeczeństwie takich ludzi jest coraz mniej. Mogłam też spotkać kogoś kto by mi powiedział, że telewizor był popsuty jeszcze przed przeprowadzką i nic by z tym nie zrobił Wesoly


(14-01-2018 12:02) #4

RE: Jak jest wychowane nasze społeczeństwo.

http://skup-nieruchomosci-gdansk.pl to możliwość szybkiego, bezproblemowego sprzedania samochodu w dowolnym stanie i z dowolnego rocznika. Jeśli chcesz sprzedać samochód, zadzwoń i umów się z przedstawicielem firmy. Szybko i sprawnie wyceni każde auto, zaoferuje dobrą cenę i zapłaci od ręki.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2018 12:03 przez kamil565.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek