Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jak nie zasnąć?
(11-02-2012 00:39) #1

Jak nie zasnąć?

Pewnie każdemu zdażyłą się sytuacja w której zmęczenie daje o sobie znać i strasznie się chce wam spać. Niestety nie możecie zasnąć bo musicie coś zrobić. Jak radzicie sobie w sytuacji gdy macie coś do zrobienia a oczy same się zamykają, a głowa sama leci w dół? Czy macie jakieś niezawodne sposoby? Czy tylko kawa nas ratuje?


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(11-02-2012 18:13) #2

RE: Jak nie zasnąć?

Ja w takiej sytuacji staram się na czymś skoncentrować, czymś zająć, nawet mazaniem długopisem po zeszycie czy kartce. Na wykładach starałam się znaleźć coś ciekawego w tym co mówił prowadzący.


(11-02-2012 18:44) #3

RE: Jak nie zasnąć?

Ja w takich sytuacjach biorę się za ćwiczenia albo znajduję jakąś fajną osobę do rozmowy Wesoly.


(15-03-2015 13:01) #4

RE: Jak nie zasnąć?

ja zwykle robię sobie taką krótką drzemkę 10 min, a potem juz jest lepiej i można jeszcze pracować.. ewentualnie piję kawę


(24-08-2016 15:23) #5

RE: Jak nie zasnąć?

U mnie sprawdza się 10-minutowa drzemka po południu, więc nawet jeśli wieczorem mam sporo pracy, to jestem pełen energii i nie mam problemu z wykonywaniem zaplanowanych zadań Zęby sposób ten działa u mnie od lat i nie potrzebuję niczego innego Jezyk1 jakby coś to polecam, bo naprawdę wystarczy 10 minut, żeby nabrać energii Wesoly


(07-04-2017 17:16) #6

RE: Jak nie zasnąć?

Mnie ratuje wtedy tylko kawa. I to taka mocna, z Robustą, żeby miała dużo kofeiny. Oczywiście kupiona w ziarnach i zmielona przed zrobieniem. Zazwyczaj wybieram dobre marki kawy, np. takie jak tutaj: http://www.sklepkawa.pl/pl/c/Kawa-Ziarnista/60 bo bardzo duża różnica jest w działaniu kaw słabszej jakości. Lubię pić kawę, więc w tym względzie akurat nie szkoda mi pieniędzy.


(04-07-2017 10:54) #7

RE: Jak nie zasnąć?

na mnie niestety kawa nie działa, jak mi się chce tak strasznie spać, to po prostu muszę iść, nie ma szans żeby się na czymś skupić


(24-04-2018 16:47) #8

RE: Jak nie zasnąć?

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...


W każdym z nas jest coś dobrego i złego.

(26-11-2018 20:03) #9

RE: Jak nie zasnąć?

U mnie po drzemce jest jeszcze gorzej. Próbowałam już kilka razy i nic z tego. Piję trzy razy dziennie kawę i czuję się bardzo dobrze dzięki temu. Pierwsza koniecznie z samego rana na przebudzenie i mogę zaczynać dzień. A po południami lubię sobie wypić taką z syropem. Próbowaliście może z irish cream? Są przepyszne! Można je dostać między innymi w sklepie http://www.kaweo.pl/pl/c/Syropy-Smakowe-do-kawy/12 Dla mnie to już deser. Kiedyś dostałam taki syrop od koleżanki w prezencie i bardzo mi zasmakował.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek