Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościJak obronić się przed kobietą?
(24-07-2010 10:56) #1

Cool2 Jak obronić się przed kobietą?

Kobiety odbierają nam traktory, dyrektorskie posady i ministerialne teki. DOŚĆ!

W dodatku wykorzystują nas seksualnie, każą prać, gotować, sprzątać i niańczyć dzieci. Nie pozwalają pić piwa, oglądać Eurosportu, spotykać się z kolegami. I ciągle się narzucają. Czas zdecydowanie się temu przeciwstawić. Oto podstawowe metody obrony.

1. Rozdział od łoża. Kobiety wychowane na bezpruderyjnych pismach i bezcennych podręcznikach, są przekonane, że seks można uprawiać już na pierwszej randce i kochać się co najmniej 7 razy w tygodniu. Uświadom jej, że rytm pieszczot i orgazmów będziesz wyznaczał ty. Zyskasz w ten sposób kontrolę nad jej libido oraz emocjami. Najważniejsze jednak, że wytrącisz jej z rąk okrutną broń, jaką jest kobiecy seksapil. I pamiętaj - na litość - zawsze udawaj orgazmy!!

2. Prześwietlenie. Gdy mimo żelaznej woli nadal masz kłopoty z pożądliwością, posłuż się metodą amerykańskich terapeutów. Zalecają oni ćwiczenia wyobraźni. Jeśli działa na ciebie na przykład pokaźny biust, wyobraź sobie, że jest on zrobiony z czystego silikonu. Jeśli z kolei przepadasz za jędrnymi pośladkami, pomyśl o "pomarańczowej skórce", którą ona musi zwalczać kosztownymi kremami. Takie ćwiczenia sprawią, że od kobiet o wiele łatwiej będą podniecały cię auta.

3. Udawaj głupiego. Metoda ta działa głównie w pracy, gdzie masz do czynienia coraz częściej z nienasyconymi szefami w spódnicy. Konsultuj z nią najbardziej absurdalne problemy, pytaj o drobiazgi, zamęczaj wątpliwościami. Uzna w końcy, że jesteś ofiarą losu i przestanie cię molestować, bo stracisz w jej oczach całą swoją atrakcyjność.

4. Pomoc partnerki. Kobieta pracująca może cię również zaatakować tradycyjnie, wchodząc w rolę zatroskanej opiekunki. Podaje ci kawę, kanapki, dopytuje, jak ci się spało (w domyśle: bez niej). Najlepszą obroną jest odwołanie się do pomocy drugiej kobiety, czyli żony, partnerki, lub też aktualnej kochanki. Nakłoń je do codziennego przygotowywania ci kanapek. w ten sposób umiejeętnie przesuniesz front walki na obszar rywalizacji pomiędzy dwiema kobietami.

5. Kontratak. Uważaj na kobiety nowoczesne. Taka będzie cię dręczyć mailami, smsami i telefonami, a twoje uparte milczenie tylko ją rozjuszy. Zablokuj jej skrzynkę pocztową setką maili o treści np. "kurczaczku, kiedy się umówimy??". Zmieniając co pwenien czas treść komunikatu ("zjem cię, prosiaczku", "schrupę cię, pączusiu"), doprowadzisz do tego, że na twójh widok będzie się kryła po kątach.

6. Finanse. Możesz wzbudzić niechęć kobiet, zachowując się jak zwykły kutwa. Rozliczaj ją ze wszystkich zakupów, ogranicz budżet na kosmetyki, fryzjera, praczkę, służąćą itd... Przypomnij sobie wysokość swojego debetu na jkoncie i pomyśl, ile będzie cię kosztowało zaproszenie jej np. na kolację. Zastanów się, czy masz w sobie tyle krasomówczego talentu, by twój opis jej urody zrobił na urzędniku bankowym wrażenie wystarczające do podniesienia limitu kredytowego.

7. Suspensorium. Kobiety masowo uczęszczają obecnie na rozmaite kursy samoobrony. Możesz być pewien, że uczą się tam tylko jednego - skutecznego i mocnego uderzenia w twoje klejnoty. Nie w oczy, nie w szczękę, ale właśnie tam. Dlatego, podsumowywując, najlepszą obroną przed kobietą będzie stałe noszenie suspensirium, czyli bokserskiego ochraniacza jąder. Kupisz go za około 40 złotych w większości sklepów sportowych.

ZębyZębyZębyZębyZębyZęby


(24-07-2010 14:42) #2

RE: Jak obronić się przed kobietą?

No to ja trochę Wam popsuję humor panowie:

ad1) Od kiedy to kobiety chcą ciągle seksu? Z tego co wiem to nas częściej "boli głowa" niż Was. Jezyk1 A poza tym jak Wy możecie wyznaczać nam rytm orgazmów jak najczęściej musimy udawać je by Wam nie było przykro?Jezyk1
ad2) Przecież i tak Was bardziej podniecają samochody !
ad3) Tego akurat nie musicie udawać Jezyk1 Lol
ad4) Szkoda na Was czasu, kobiety prędzej się dogadają i zostaniecie na lodzie.
ad5) Co najwyżej kobieta zmieni adres mailowy Jezyk1
ad6) A po co mają od Was pieniądze jak w większości przypadków same zarabiają?
ad7) Żebyście się nie zdziwili Zęby Kobiety sprytne są Zęby

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek