Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościJak odmawiać na propozycje seksualne?
(13-09-2010 12:29) #1

Jak odmawiać na propozycje seksualne?

Cytat:Często piszą do mnie mężczyźni proponujący tylko seks. Jak delikatnie dać takiemu Panu do zrozumienia, że w chwili obecnej mnie to nie interesuje?

Najprostszym sposobem jest udzielenie odpowiedzi zwięzłej i stanowczej, choć zachowującej uprzejmy ton. Dla przykładu: Dziękuję Ci za propozycję, ale nie szukam obecnie partnera do przygód erotycznych. Lub w inny sposób, który zasugeruje nadawcy możliwość zmiany Twojego nastawienia do kontynuowania Waszej znajomości, jeśli przeformułuje swą propozycję: Przykro mi – jestem zmuszona odmówić. Nigdy nie zaczynam znajomości z kimś od tak bliskich kontaktów z jego ciałem. Jeżeli styl wiadomości był żartobliwy możesz odpowiedzieć w podobnym tonie, być może za tą bezpośrednią propozycją kryła się tylko chęć zaintrygowania Ciebie. Możesz zatem odpisać następująco: Twoja propozycja była niezwykle kusząca, ale złożone śluby panieńskie zobowiązują mnie do zachowania czystości do chwili, kiedy odnajdę tego jednego jedynego.

Dostosuj stopień uprzejmości do stopnia uporczywości

Często nasze sympatyczne Panie a zdarza się, że i Panowie skarżą się, że są notorycznie zasypywane/i wciąż przez te same osoby zachętami wspólnych przeżyć erotycznych. Nic nie dają kategoryczne odmowy, a wręcz przeciwnie stają się powodem coraz usilniejszych nagabywań. Co wtedy? No cóż, jak wszyscy wiemy dyplomacja popłaca, ale nie w środku nocy w ciemnym zaułku stojąc oko w oko z zamaskowanym osobnikiem. A zatem, jeśli nadawca nie chce przyjąć do wiadomości Twojego stanowiska, odpisz mu, iż od tej pory nie będziesz już odpowiadała/ał na jego/jej indagacje, a w razie podstępnych prób podesłania nowych ofert uprzedzisz wszystkie inne użytkowniczki/ków, iż nie warto podejmować z nim/nią jakiegokolwiek dialogu lub skierujesz sprawę na drogę bardziej oficjalną. Z lekką ironią możesz mu/jej także ‘zasugerować’, że współczujesz mu/jej, iż seks wciąż pozostaje jedynym atutem jego/jej oferty.

Spójrz na siebie

Każdy z nas chciałby czuć się swobodny w sposobie swojej autoprezentacji. Ale są pewne reguły, których przestrzeganie może nas uchronić od niechcianych przygód, a nie uszczupli być może zanadto naszego poczucia wolności. Wiemy przecież doskonale, że Paniom nie popłaca romantyczny samotny spacer nocą poprzez uliczki warszawskiej Pragi, a Panowie nie mają co liczyć na poczucie humoru niektórych osób przy zabawach z pistoletami na wodę w podwarszawskiej Magdalence. Dlatego przejrzyjmy treść swojego profilu, wyeliminujmy dwuznaczne sformułowania, zastanówmy się nad przesłaniem naszego nicku oraz tym, co prezentujemy na zdjęciach. W szczególności chcąc uniknąć propozycji seksualnych zrezygnujmy ze: słów takich, jak namiętna/y; gorąca/y; kusicielka/el; mięciutka/i; filuterna/i; wyzwolona/y; flirciara/arz; modliszka; niezaspokojona/y; spragniona/y; pożądliwa/y; oraz z demonstracji dużych połaci nagiego ciała.

Serwis Sympatia.pl wyraża zgodę na udostępnienie tego artykułu na stronach innych serwisów internetowych. Warunkiem opublikowania artykułu jest umieszczenie w jego sąsiedztwie następującej informacji: "Artykuł pochodzi z serwisu Sympatia.pl" oraz przekierowania na stronę: http://sympatia.onet.pl Treść artykułu należy skopiować w całości, podając autora i nie zmieniając jego treści merytorycznej.

[źródło http://sympatia.onet.pl/0,2284,1193194,,...ykuly.html ]

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek