Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jak oszczędzać pieniądze?
(15-01-2018 22:11) #1

Jak oszczędzać pieniądze?

Jak oszczędzać pieniądze, i czy dobrym pomysłem jest jednoczesne ich inwestowanie? Czy warto korzystać wyłącznie z produktów bankowych? Co sądzicie o kryptowalutach?


A najdotkliwszym bólem dla człowieka jest to, że choć wiele rozumie, niczego nie może zdziałać.

(16-01-2018 00:50) #2

RE: Jak oszczędzać pieniądze?

Jest wiele sposobów oszczędzania.Można np. co miesiąc odkładać jakąś kwotę.


(14-02-2018 12:10) #3

RE: Jak oszczędzać pieniądze?

Jak najskuteczniej Wesoly, a tak na poważnie to dobrym pomysłem jest oszczędzanie na koncie. Lokaty moim zdaniem są nieco przereklamowane, kiedyś pozwalały istotnie uzyskać niezły procent, ale teraz troszeczkę się to pozmieniało. na szczęście są takie rachunki bankowe - http://www.e-kosmetyki24.pl/porady/czego...-bankowym/, szczególnie internetowe, dzięki którym można liczyć na pokaźniejszy zysk. W dodatku zaś oferują na przykład darmowe przelewy albo darmowe wypłaty z bankomatów


(22-02-2018 07:59) #4

RE: Jak oszczędzać pieniądze?

Oszczędzać na prądzie, wodzie i gazie.


(07-03-2018 14:35) #5

RE: Jak oszczędzać pieniądze?

Dobrze byłoby poszperać w tym temacie w Sieci. To się zawsze sprawdza Wesoly


Wreszcie wszystko odpuściłem. Nie mogłem sobie przypomnieć, kiedy po raz ostatni czułem się tak szczęśliwy i beztroski.

(13-12-2018 21:53) #6

RE: Jak oszczędzać pieniądze?

A wiecie że na rachunkach da się oszczędzić ? Ja dzięki przeniesieniu numeru do https://otvarta.pl/ oszczędzam na rachunku telefonicznym. Bo zamiast 90 zł płacę tylko 17,99 zł i w pakiecie mam 6 Gb oraz nielimitowane rozmowy i sms.


(07-09-2020 15:34) #7

RE: Jak oszczędzać pieniądze?

Na początek najlepiej zrobić sobie listę wydatków i zobaczyć, gdzie ucieka najwięcej kasy. Potem można sobie przeanalizować te wydatki i ograniczyć jakieś zbędne. Można też założyć sobie konto oszczędnościowe i tam przelewać co miesiąc jakieś choćby niewielkie kwoty. Po jakimś czasie z pewnością zgromadzi się całkiem niezła sumka Zęby


(10-01-2021 19:51) #8

RE: Jak oszczędzać pieniądze?

Akurat lokaty nie są teraz opłacalne.


(21-01-2021 11:12) #9

RE: Jak oszczędzać pieniądze?

Lista wydatków chyba jest najlepszym pomysłem. Tak samo jak chodzenie do sklepu z konkretną listą zakupów. Ile razy poszło się z "potrzebuję tylko kilka rzeczy" a wracało się z całą górą?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek