Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jak promować niewielką firmę
(23-12-2017 23:58) #1

Jak promować niewielką firmę

Jak promować niewielką lokalną firmę? Czy znacie jakieś efektywne rozwiązania, które warto zastosować?


Może dla każdego z nas czas płynie trochę inaczej


(27-12-2017 12:31) #3

RE: Jak promować niewielką firmę

Są różne formy reklamy od pozycjonowania w internecie po ulotki,gadżety itp.


(15-01-2018 21:12) #4

RE: Jak promować niewielką firmę

Ja się zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...


W życiu zdarzają się takie chwile , które wpływają na to, za kogo się później uważasz.

(16-01-2018 23:56) #5

RE: Jak promować niewielką firmę

Ja bym też poszperał w Internecie w tym obszarze tematycznym. Sądzę, że jest to dość sensowne rozwiązanie Wesoly


Zazdrość rodzi się w nas nie wiadomo gdzie, jak nowotwór, i bez żadnej logiki swobodnie się rozrasta.

(05-02-2018 11:33) #6

RE: Jak promować niewielką firmę

Dobra strona + marketing internetowy + pozycjonowanie SEO i tak naprawdę to nam wystarczy Jezyk1.


(05-02-2018 18:40) #7

RE: Jak promować niewielką firmę

Na pewno potrzebna jest wytrwałość i dużo pracy na początku. Internet i klienci nie lubią stagnacji. Ale ważny jest też pomysł na firmę, na jej brand - musisz poznać swoją grupę docelową i jej potrzeby. Jeśli masz wątpliwości i i nie wiesz jak się za to zabrać - może ci pomóc szkolenie coaching - dzięki niemu poznasz swoje dobre i złe strony i nauczysz się zarządzać swoimi umiejętnościami.


(26-02-2018 16:45) #8

RE: Jak promować niewielką firmę

Cóż, wydaje mi się że z jednej strony warto promować w tradycyjny sposób, taki jak ulotki albo broszury, a z drugiej natomiast za pomocą takich środków jak działania w internecie. Należy równolegle stosować te sposoby, i nie ma co wydawać jak wielkich środków. Jeśli firma jest niewielka, to ofertę przeważnie kierujemy do okolicznych klientów. Ja korzystam z usług agenci seo i między innymi zoptymalizowali mi stronę w przeciągu pół roku, więc teraz moja siedziba jest wyżej w wynikach wyszukiwania. A że połączyłam siły z koleżanką dysponującą funduszami, niedawno zmieniłyście siedzibę - http://www.officemap.pl/search/list/?&ci...t[]=gdynia


(07-03-2018 16:16) #9

RE: Jak promować niewielką firmę

A może warto poszukać w necie porad na ten temat?


A kiedyś, gdy dla portretu nadejdzie zima, on będzie ciągle tkwił tu, gdzie wiosna drży u skraju lata.

(23-03-2018 20:18) #10

RE: Jak promować niewielką firmę

Może jakieś ulotki i marketing bezpośredni?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek