Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jak słuchasz muzyki?
(03-06-2011 16:08) #1

Jak słuchasz muzyki?

W jaki sposób słuchacie muzyki?

Czy słuchacie jej "dla podkładu" - czyli cicho, czy też zwiększacie głośność, by zrozumieć każdy jej szczegół?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2012 01:51 przez winek.)

(20-03-2012 16:47) #2

RE: Jak słuchasz muzyki?

Cicho, ale na tyle głośno, aby słyszeć szczegóły.


(20-03-2012 19:39) #3

RE: Jak słuchasz muzyki?

Ja słucham muzyki na tyle głośno aby moi sąsiedzi słyszeli szczegóły Zęby...
<Pełna moc sprzętu>


(22-12-2012 15:35) #4

RE: Jak słuchasz muzyki?

Zależy jaki mam aktualnie nastrój. Bywają dni kiedy mam ochotę dom rozwalić muzyką wypływającą z głośników.


(09-06-2016 14:32) #5

RE: Jak słuchasz muzyki?

Ja uważam, że to zależy. Czasem fajny jest rytm, to jako podkład, czasem jak jest fajny tekst to szczegółówo


(28-07-2016 23:14) #6

RE: Jak słuchasz muzyki?

U mnie to zależy od humoru i od pory dnia Z_jezorem rano wole glosniej by sie rozbudzic i wyjsc z domu z usmiechem na twarzy a wieczorem po cichu by sie wyluzowac i odpoczac po calym dniu ciezkiej pracy Wesoly




(12-06-2017 15:28) #9

RE: Jak słuchasz muzyki?

Ja słucham dużo elektronicznej, przede wszystkim house <3 Co myślicie?


(23-08-2017 21:03) #10

RE: Jak słuchasz muzyki?

To jak słucham muzyki zależy głównie od humoru i tego w jakich okolicznościach. Gdy jestem sama w domu i chcę się zrelaksować to puszczam sobie fajną muzykę klubową (np. w radio http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Klubowa) i tańczę i śpiewam żeby sie odstresować. Wtedy puszczam ją dosyć głośno, żeby mnie zagłuszyła. Natomiast kiedy coś robię w domu to puszczam muzykę żeby coś tam sobie leciało w tle.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek