Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



jak uratować buty?
(20-09-2018 14:15) #1

jak uratować buty?

Poradźcie, od moich ulubionych butów odkleiła się podeszwa, da się je uratować? Jaki klej to złapie?


(25-09-2018 21:53) #2

RE: jak uratować buty?

Dzień dobry! Moja droga, dobrym wyborem na domową naprawę butów będzie nowy na rynku kleju TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl


(01-10-2018 23:31) #3

RE: jak uratować buty?

Zanieś buty do szewca, on na pewno poradzi i nie zepsuje butów jeszcze bardziej.


(06-11-2018 15:36) #4

RE: jak uratować buty?

Buty udało się skleić, nie myślałam że pójdzie tak prosto i jeszcze sporo kleju mi zostało. Nic jak na razie nie puszcza, klej jest przezroczysty i nie widać miejsca sklejenia


(23-11-2018 22:56) #5

RE: jak uratować buty?

Najlepiej iść do szewca. Na pewno bez problemu naprawi buty i ma dostęp do odpowiednich środków do naprawy obuwia. Do butów możesz dokupić, np. prawidła https://multirenowacja.pl/category/akcesoria-prawidla aby dbać o ich odpowiedni kształt.


(13-04-2019 19:37) #6

RE: jak uratować buty?

Gdzie najszybciej ten klej kupi? Mam takie fajne buty na rower tylko, szkoda wyrzucać bo są mega wygodne ale trochę się porozklejaly przy bokach


(18-04-2019 17:05) #7

RE: jak uratować buty?

Witam! Czeremcha, klej TADAM® kupisz m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych czy sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl


(21-09-2019 20:26) #8

RE: jak uratować buty?

kupilam klej, buty sklejone, jak ten klej dobrze przechowywać żeby jeszcze się nadawał do użycia potem?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek