Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jak wyglada wasz poranek?
(08-07-2009 00:36) #1

Jak wyglada wasz poranek?

Jak wygląda wasz poranek? Wstajecie i..?


W wakacje:

Kiedy sie obudzę zwykle leżę w łóźku i czekam na obiad Lol (wstaję o 11.00). Następnie poranna(popołudniowa :lolWesoly toaleta, obiad i komputer... Zęby


Podczas roku szkolnego


Budzę się o godzinie 6.40 i potem leżę w łóżku 30 minut. Następnie wstaje i klnąc pod nosem idę "zrobić" poranną toalete. Potem śniadanko (kawa z mlekiem, kanapka). Następnie wskakuję na rower i zapie*dalam do szkoły (4km). Lol

Pozdro! Wesoly


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(08-07-2009 09:25) #2

RE: Jak wyglada wasz poranek?

Wakacje:

jak mam pracę wstaję o 7 i grzecznie się ubierając połykam śniadanko w locie Wesoly

Rok szkolny: (to boli!)

wstaję o... 6 (!) rano, jem śniadanko szybciutko i z duszą na ramieniu biegnę na autobus (6.45), jadę do szkoły 25 km w szkole jestem tak koło 7.30 więc mam jeszcze pół godziny dla siebie Oczko


(08-07-2009 10:18) #3

RE: Jak wyglada wasz poranek?

Wakacje:

Wstaje sobie okolo godziny 9. Od razu lece do kompa zeby zobaczyc co tam na plemionach Jezyk1
Nastepnie jem sniadanko ( Przewaznie jakies kanapeczki Wesoly ) i potem znowu do kompa Jezyk1

Rok szkolny:

Wstaje o 6 Smutek Toaleta, sniadanko itd. 10 min przed wyjsciem plemiona Wesoly
No i 6.45 autobus. I w szkole siedze jakas godzine czekajac na lekcje Jezyk1


(08-07-2009 21:10) #4

RE: Jak wyglada wasz poranek?

Wakacje:
Leżę. Leżę. Następnie patrzę na godzinę, i myśląc "Kur**, późno już, mógłbym już wstać" przewracam się na drugi bok i dla odmiany leżę dalej. Jak skończę leżeć to szybciutko zrobić ze sobą porządek, znaleźć czysty ciuch i umyć ząbki. Wtedy, kiedy mam już iść na śniadanko, patrzę na budzik - zazwyczaj koło 13-14.

Rok szkolny.
*DZYŃ-DZYŃ* *JEBUT* *cisza...*
Godzina 5:20. Mam godzinę do wyjścia na autobus, w tym czasie robię to co powyżej, tylko w troszkę większym pospiechu.


(10-09-2009 22:36) #5

RE: Jak wyglada wasz poranek?

Wakacje:
Spie potem spie nastepnie spie a jeszcze potem spie po czym wstaje okolo 15 i prysznic

Szkola

5/6/7 wstaje prysznic ubrac sie spakowac sniadanie i do szkoly Jezyk1


(11-09-2009 13:41) #6

RE: Jak wyglada wasz poranek?

Ostatnio to wygląda tak:
Budzą mnie rodzice...
Przebudzam się... "Zasypiam" na 30-100 sekund, co ciekawe wtedy zazwyczaj jeszcze coś mi się "śni". xD
A potem wstaje, ubieram spodnie i bluzkę. Idę na dół jem śniadanie, ubieram skarpetki i bluzę. A potem rodzice wiozą mnie 15 km do szkoły. Jezyk1


(11-09-2009 15:09) #7

RE: Jak wyglada wasz poranek?

Poranek jest zazwyczaj normalny wstaję następnie rozpoczynam mycie zębów oraz całego ciała, następnie postanawiam się wyszykować do szkoły i wyjść. W wakacje jest podobnie pomijając element szkolny wtedy zazwyczaj zamiast szkoły jest dwór czy może raczej komputer jeżeli te oba elementy zostają uniemożliwione zostaję telewizja czy też wyspanie się porządnie aby przez następną połowę dnia być rześkim i wypoczętym.


(12-09-2009 08:49) #8

RE: Jak wyglada wasz poranek?

W wakacje:
Różnie to bywa raz wstaję o 8:00 a raz o 12:00 - to zależy co się robiło poprzedniego dnia.. ;D Więc nie będę się tutaj rozpisywać.

W Roku Szkolnym:
Pobudka o 6.37, leżę sobie 3 minuty do 6.40. Potem jak to nazwał Wilk - poranna toaleta. W moim przypadku jest to prysznic, potem peeling, makijaż + ew. prostowanie lub kręcenie włosów Wesoly Następnie śniadanko, mycie zębów i na busa.. ;D


(08-09-2010 13:53) #9

RE: Jak wyglada wasz poranek?

Mój poranek nie jest fascynujący zbytnio: wstanie z łóżka o 7, śniadanie, posłanie łóżka, poranna toaleta, ubranie się i pójście na przystanek tramwajowy i jazda zapchanym tramwajem do pracy.


(14-10-2010 12:36) #10

RE: Jak wyglada wasz poranek?

W trakcie roku szkolnego:

Wstaję o 6:50, leżę w łóżku i przy okazji jem śniadanie Jezyk1 O 7:30 poranna toaleta, ubieram się i o 7:45 wychodzę do szkoły Oczko





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek