Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jak wywołać okres?
(28-12-2012 14:55) #1

Jak wywołać okres?

Tak jak w temacie poszukuję sposobów na wywołanie okresu. Zbliża się moja studniówka i chciałabym dostać okres przed nią stąd to pytanie Wesoly


(31-03-2014 09:18) #2

RE: Jak wywołać okres?

Naprawdę jest taka możliwość? Lepiej nie ingerować w taki sposób w swój organizm.


(14-07-2014 14:14) #3

RE: Jak wywołać okres?

Nie ma czegoś takiego jak okres na zawołanie.


(26-03-2015 18:00) #4

RE: Jak wywołać okres?

Ojej szkoda że nie ma nic takiego Smutek spóxnia mi się własnie okres i nie za badzo wiem co mam robić Placze kochalam sie z facetem ale w zabezpieczeniu, prezerwatywa, dni nie plodne, wytrysk po za... czytam o braku miesiaczki: http://www.biomedical.pl/kobieta/brak-mi...-2593.html ale nadal sama nie wiem Smutek sa niby jakies tabletki pomagajace przy okresie ale czy to dobre? taka chemia sie truc??


(09-04-2016 08:31) #5

RE: Jak wywołać okres?

Jedynie tabletki antykoncepcyjne, one unormują okres.


(17-07-2018 12:41) #6

RE: Jak wywołać okres?

(26-03-2015 18:00)kingaa napisał(a):  Ojej szkoda że nie ma nic takiego Smutek spóxnia mi się własnie okres i nie za badzo wiem co mam robić Placze kochalam sie z facetem ale w zabezpieczeniu, prezerwatywa, dni nie plodne, wytrysk po za...

I mimo tego możesz być w ciąży. Jakbyś poczytała statystyki to byś wiedziała, że większość nieplanowanych ciąż jest wynikiem tego, że stosowana antykoncepcja nie zadziałała. Ale nie ma się co martwić. Zawsze wyjściem jest tabletka poronna. Można bezpiecznie usunąć ciążę farmakologicznie. Na Girlinneed szukaj. Możesz tam pogadać z lekarzem i kupić takie tabletki bez recepty. Wyślą dyskretnie. Powinno to rozwiązać Twój problem.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek