Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Jaki kierunek studiów?

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(01-04-2017 12:09) #11

RE: Jaki kierunek studiów?

Ja szukając kierunku dla siebie chciałam żeby był bardzo ciekawy. Nie wyobrażam sobie chodzić na zajęcia nudne, gdzie co chwilę spoglądam na zegarek z wyczekiwaniem ich końca. Zapisałam się na detektywistykę http://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/be...tywistyka/ i nie mogę doczekać się startu zajęć. Studia we Wrocławiu to coś, o czym myślałam już od początku liceum, a ta specjalizacja na pewno spełni moje oczekiwania Wesoly

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2017 15:03 przez hektor.)

(03-04-2017 13:51) #12

RE: Jaki kierunek studiów?

Ja postanowiłam że będę studiować to co mnie najbardziej interesuję bo chcę po ukończeniu studiów pracować w tej specjalizacji. Przeprowadziałm się do Łodzi na czas studiowania i wybrałam kierunek ochrona środowiska Edukacja prowadzona jest metodą wykładów, ćwiczeń i projektów. Natomiast kształcenie kreatywności prowadzone jest metodą warsztatu, treningu i coachingu. Głównym celem studiów jest przygotowanie przyszłych absolwentów w zakresie ochrony i kształtowania środowiska przyrodniczego, a także racjonalnego gospodarowania jego poszczególnymi komponentami.


(30-06-2017 10:53) #13

RE: Jaki kierunek studiów?

TanczeBoje_sieBoje_sieBoje_sieBoje_sie


(25-08-2017 10:42) #14

RE: Jaki kierunek studiów?

TanczeCmok



(29-06-2018 13:08) #16

RE: Jaki kierunek studiów?

Jeżeli wybierzesz się na studia do stolicy to możesz korzystać z krótkoterminowego wynajmu mieszkań w Warszawie http://www.apartamenty-magnolie.pl/ Te apartamenty to o wiele wyższy standard niż akademik, jak zarowno stancje, i wychodzi cenowo nawet lepiej Wesoly A jak wiadomo student musi oszczędzać Wesoly


(21-01-2023 13:27) #17

RE: Jaki kierunek studiów?

Nie mogłem samodzielnie zdecydować jaki kierunek studiów wybrać więc skorzystałem z opcji, którą polecił mi studiujący za granicą kolega i skontaktowałem się z firmą Eduworld.pl, która pomaga nie tylko w wyborze kierunku, ale po uwzględnieniu naszych preferencji pomaga również w wyborze jednego z piętnastu krajów. Przeprowadzają kandydata przez cały proces rekrutacyjny i przygotowują do podjęcia nauki, pomogą znaleźć zakwaterowanie oraz w razie potrzeby stypendium.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek