Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jaki prezent dla kogo
(29-11-2013 14:17) #1

Jaki prezent dla kogo

Wielkimi krokami zbliżają się święta,macie juz jakies propozycje prezentów albo miejsc gdzie szybko i nie drogo można takie zakupić?
ja moge sie pochwalic zdobycznym adresem miejsca gdzie jest sporo ciekawych rzeczy dla rodzinki http://iprezenty.pl/


(26-07-2015 17:01) #2

RE: Jaki prezent dla kogo

Stary post, ale mnie właśnie czeka kupowanie prezentów - kumulacja imienin i nie mam pomysłu.


(03-12-2015 19:18) #3

RE: Jaki prezent dla kogo

ja poleam sklepy tiger- warto naprawdę, znajdziecie tam prezent dla każdegoWesoly


(30-03-2016 16:50) #4

RE: Jaki prezent dla kogo

Polecam zobaczyc co jest najchetniej kupowane na allegro Wesoly


(19-04-2016 08:57) #5

RE: Jaki prezent dla kogo

Myślę, że to zły pomysł.


(24-04-2016 15:22) #6

RE: Jaki prezent dla kogo

juz dawno po swietach a wy dalej dyskutujecie Zęby


(24-04-2016 16:48) #7

RE: Jaki prezent dla kogo

Szukam fajny prezent dla córki. Ma lat 8 i lubi zamki itp. wiecie co moge jej kupic. Jesli tak to dawajcie pomysly


(10-11-2016 11:40) #8

RE: Jaki prezent dla kogo

Dorzucę pomysl na prezent od siebie I to bardzo uniwersalny Będzie to taki kubeczek
http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nadruki...e,g-9.html

Na stronie możecie zaprojektować napis, zdjęcie. W sieci jest masa różnych pomysłów na napisy tak więć warto jest sie zasugerować. Nie wiem jak Wy ale sama doceniam bardziej fakt podarowania prezentu niż to co się dostaje. Wolałabym 100 razy bardziej dostać coś co widzę, że sprawiło danej osobie problem oraz dana osoba się wysiliła niż nawet najdroższą bizuerię.


(26-05-2017 12:23) #9

RE: Jaki prezent dla kogo

Szukacie świetnego prezentu dla swojej siostry i kompletnie nie wiecie co można w dzisiejszych czasach kupić? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na bardzo dobrą ofertę sklepu internetowego Gomama, znajdziecie w niej Chusta babylonia najwyższej jakości, można też zakupić wiele innych atrakcyjnych ubrań !


(25-07-2017 12:08) #10

RE: Jaki prezent dla kogo

cccccccTancze





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek