Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jakie jest wasze hobby ?
(25-10-2009 15:20) #1

Jakie jest wasze hobby ?

Jakie jest Wasze hobby?



U mnie dominuje komputer czyli prowadzenie stron internetowych, samo surfowanie po sieci jak i granie w gry. Lubię również słuchać muzyki. Mam też jedno nietypowe hobby. Meteorologia. ^^ Uwielbiam obserwować chmury, burze i tornada. Nie jestem łowcą tylko wiernym obserwatorem. Zęby

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2010 22:44 przez Michał.)

God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


Strona 6 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(05-02-2023 19:47) #51

RE: Jakie jest wasze hobby ?

Fajnie się czyta takie tematy bo można z nich wynieść wiele wiedzy. Znalezienie sobie hobby jest łatwe w dzisiejszych czasach ponieważ mamy bardzo duży wybór. Dobrze jeszcze jakby to było coś co przynosi nam konkretne korzyści. Dla mnie to była nauka gotowania, przed jaką od zawsze uciekałem. Myśle, że to była głównie kwestia uwierzenia w swoje umiejętności. Natomiast można się przekonać tylko przez praktykę. Wszystkie potrzebne informacje znajdziemy w internecie, a cała baza przepisów jest dostępna chociażby tutaj - https://uwielbiam.pl/przepis/ciasteczka-misiaczki Zawsze możemy się zaskoczyć jakimś nowym smakiem.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2023 19:47 przez Magdusia.)





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek