Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jakie jest wasze hobby ?
(25-10-2009 15:20) #1

Jakie jest wasze hobby ?

Jakie jest Wasze hobby?



U mnie dominuje komputer czyli prowadzenie stron internetowych, samo surfowanie po sieci jak i granie w gry. Lubię również słuchać muzyki. Mam też jedno nietypowe hobby. Meteorologia. ^^ Uwielbiam obserwować chmury, burze i tornada. Nie jestem łowcą tylko wiernym obserwatorem. Zęby

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2010 22:44 przez Michał.)

God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(23-09-2015 10:14) #21

RE: Jakie jest wasze hobby ?

Dentystyka, protezologia i kynologia, jak wyżej Wesoly


(25-03-2016 15:16) #22

RE: Jakie jest wasze hobby ?

sport to moje hobby, siłownia, basen, bieganie, rower, aerobik


(21-04-2016 13:22) #23

RE: Jakie jest wasze hobby ?

Brrr...stomatologia? Wesoly Moją odskocznią od codzienności, czymś, bez czego nie umiałabym na co dzień funkcjonować są ćwiczenia, jest siłownia. Po takiej wizycie w fitness klubie i spaleniu znacznej ilości kalorii, czuję się jak nowo narodzona Zęby i o dziwo im więcej się męczę tym mam więcej energii Wesoly Nie tylko na ćwiczenia... Zęby



(07-10-2016 19:46) #25

RE: Jakie jest wasze hobby ?

moim ulubionym hobby jest zdecydowanie gra na gitarze klasycznej Oczko zastanawiam się nad zakupem nowej gitary, tym razem akustycznej


_________________
księgowość oświęcim

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2016 19:47 przez viannasa.)

(01-12-2016 20:04) #26

RE: Jakie jest wasze hobby ?

moim hobby jest gra w szachy, joga i czytanie książek Wesoly


(31-03-2017 15:58) #27

RE: Jakie jest wasze hobby ?

Zdecydowanie rowery i wszystko co z nimi związane. W tym roku planuje na wakacje sprawic sobie jakąś crosówkę Wesoly Znalazłam nawet internetowy sklep rowerowy rowerzysta.pl i mam w nim upatrzone kilka modeli. Pozostała tylko kwestia wyboru Wesoly



(19-06-2017 03:44) #29

RE: Jakie jest wasze hobby ?

Moim hobby są gry planszowe - mam ogromną kolekejcę Wesoly Mój sam Warhammer: Inwazja z dodatkami jest warty ze 2 tysiące jak nic Wesoly


(16-08-2017 01:22) #30

RE: Jakie jest wasze hobby ?

Interesuje się sztuka współczesną, a zwłaszcza artystami, którzy czerpią inspiracje z przestrzeni miejskiej. Uwielbiam dzieła zanurzone w codziennej rzeczywistości. Z ostatnich odkryć mogę polecić: http://justlaiks.com/pl/obraz_category/obrazy-graffiti/– to taki artysta, którego pociąga między innymi malowanie grafitti. Banksy i tak dalej. Jego obrazy graffiti zdobią moje ściany Zęby





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek