Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?
(29-08-2009 13:44) #1

Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

No właśnie? Jakiego zawodu NIGDY nie będziecie wykonywać?


Ja NIGDY nie zostanę lekarzem, górnikiem, pracownikiem rzeźni czy budowlańcem. Nienawidzę widoku krwi i otwartego brzucha, widoku zarzynanych zwierząt czy też tak ciężkiej i niebezpiecznej roboty.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2009 13:44 przez Wilk.)

God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(10-01-2017 12:18) #11

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

Ja też raczej nauczycielką bym nie mogła być, podobnie odpadają wszelkie fizyczne pracę, nie przy moich problemach zdrowotnych.


(31-03-2017 13:12) #12

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

Jest kilka zawodów , których raczej nie moglabym wykonywać:
nauczycielka ( nie mam cierpliwości)
zawody medyczne - ogólnie krew i te sprawy mnie brzydzą
no i raczje nie chciałabym pracować fizycznie

Doradze.ze warto jest czytać blogi o pracy: http://blogopracy.net.pl/ - mozna znaleźć na nich sporo porad co do znalezienia dobrego zawodu


(08-04-2017 14:32) #13

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

Napewno cos zwiazanego z wojskiem.


(20-09-2017 21:54) #14

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

ciężko stwierdzić Wesoly podobno żadna praca nie hańbi, gdyby mnie życie cisnęło pewnie chwyciłbym się wszystkiego, roboty się nie boję. Powiem Wam paradoks, znajomy mówił że nigdy nie pójdzie na magazyn do pracy, pamiętam jak dziś programowaliśmy biedronkę na informatyce, mówił że będzie programistą. Wiecie co robi teraz? Właśnie szuka firmy która mu magazyn wyposaży, skłania się ku tej bo mają dobrą renomę Nedcon , ale czujecie o co mi chodzi ... będzie pracował na magazynie, tyle że swoim Oczko ja bym się jedynie obawiał pracy na roli Z_jezorem


(21-09-2017 09:28) #15

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

Ja nigdy nie mógłbym być pracownikiem w szkole, albo przedszkolu... towarzystwo dzieci mnie wręcz przeraża... Totalnie nie mam do nich ręki


(25-09-2017 23:36) #16

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

(21-09-2017 09:28)Hecate82 napisał(a):  Ja nigdy nie mógłbym być pracownikiem w szkole, albo przedszkolu... towarzystwo dzieci mnie wręcz przeraża... Totalnie nie mam do nich ręki

Też nie mogłabym być nauczycielką. Dzieci mnie denerwują, szczególnie te rozpieszczone.



(25-01-2018 10:21) #18

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

ja jestem świeżo przed maturą i planuję się wybrać na studia architektoniczne. Sama wiem, że nigdy w życiu nie zdecydowałabym się zostać lekarzem. Przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że to jest ogromna odpowiedzialność, odpowiada się w końcu za życie ludzkie, zwłaszcza na sali operacyjnej. Po drugie lekarze pracują zdecydowanie ponad miarę i efekt jest taki, że są przepracowani, a tym samym niebezpieczni dla pacjentów.


(20-04-2018 23:06) #19

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Nieraz sytuacji zmusza człowieka do podjęcia pracy której wcale z własnej woli nie chciałby wykonywać . Ale jeśli zależy Ci na tym żeby pracować w zawodzie który lubisz to może pomyśl o własnym biznesie. Ja prowaze małą knajpke i jestem zadowolona, obecnie myslę o otwarciu kolejnej. Najpierw jednak potrzebuje wdrożyć system który pozwoli mi na mobliną kontrolę i zarządzanie procesami w biznesie, Ci specjalisci są konkretni i wiedzą jak dopasować odpowiednie oprogramowanie https://erpnav.pl .


(26-04-2018 13:23) #20

RE: Jakie zawodu nigdy nie będziecie wykonywać?

Księgowość. Nie przepadam za zajmowaniem się pieniędzmi kogoś innego





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek