Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościJakimi TEKSTAMI nie podrywać kobiety
(19-08-2010 14:18) #1

Jakimi TEKSTAMI nie podrywać kobiety

10. Hej, właśnie myślałem o tobie! Dobrze się składa, że jesteś, bo akurat jestem dobrze wymyty!

Ten tekst jest dość okrutny i implikuje, że masz w sobie dowcip 12 latka, więc skłoni ją raczej do opuszczenia pomieszczenia niż do wyjścia z niego z tobą.

9. Jakie chciałabyś dostać jajka na śniadanie? W jajecznicy, gotowane na miękko, na twardo a może zapłodnione?

Ten tekst może być śmieszny. Kobiety generalnie nie lubią seksualny podtekstów, podobnie jak mężczyzn, którzy uważają że mogą zdobyć każdą kobietą jaką spotkają. Dodatkowo, skojarzenie z zachodzeniem w ciążę to niezbyt mądry ruch.


8. Co byś powiedziała na to, żebyśmy poszli do mnie i zajęli się matematyką? Dodaj łóżko, odejmij ubrania, podziel nogi i pomnażaj...

Może jej się spodobać fakt, że jesteś dobry z matematyki, ale ona również założy, że jesteś typem z wężęm w kieszeni. No i dzięki długości tego tekstu, ona może stać się historią zanim skończysz go mówić.


7. Teraz możesz się już ze mną przespać bo i tak powiem wszystkim, że to zrobiliśmy.

Ten jest zdecydowanie prowokacyjny i zabawny, ale są szanse że przyjmiesz strzał w twarz. Z drugiej strony, ona może odpowiedzieć ci "lepiej powiedz im że byłam dobra", ale to się nie liczy.


6. Hej mała, wiesz że moja sypialnia jest dźwiękoszczelna?

Ten wydaje się na pierwszy rzut oka dobry, ale niesie ze sobą konotację, że wchodzisz do akcji tej nocy. I znów zbyt dużo podtekstów. Co gorsza, implikuje że gdybyście poszli do ciebie, mogłaby krzyczeć o pomoc i nikt by jej nie usłyszał...


5. Och, przepraszam, myślałem że to twój identyfikator jest napisany Brailem...

No dobra, to że wiesz czym jest Brail działa na twoją korzyść. Możesz tego potrzebować po tym, jak ona wydłubie ci oczy za chwytanie jej piersi. Generalnie rzecz biorąc, teksty które mogą być używany na targach pornograficznych nie powinny być używane w tradycyjnych miejscach
.

4. Hej czarna! Chcesz być ciężarna?

Takim tekstem unaoczniasz światu swój niedorozwój umysłu, który być może lepiej byłoby zachować w tajemnicy. Dla maksymalnego efektu użyj go wobec chudej, bladej blondynki, może zadziała efekt paradoksu?


3. U ciebie, czy u mnie?

Cóż, wydawałoby się, że tak bezpośrednie postawienie sprawy to ogromna oszczędność czasu dla obojga z was. Po kilku próbach z użyciem tego tekstu wykorzystasz zaoszczędzony czas na dobrego chirurga plastycznego, który spróbuje przywrócić dawną świetność twojemu nosowi.


2. Kupić ci drinka? Czy może wolisz równowartość w pieniądzach?

Przyjmij to jako żelazną zasadę: implikowanie jej, że jest prostytutką nie zadziała. Zostaw sobie ten tekst na tirówkę, po spotkaniu z zaproponuj jej drinka zamiast pieniędzy.


1. Tęsknię za moim pluszowym misiem. Zgubiłem go gdzieś. Przespałabyś się ze mną dziś w nocy?

Krótki, konkretny i nie pozbawiony pewnego uroku tekst. Ale prawda jest nieubłagana, branie na litość to najgorszy sposób na podryw. Jedyna szansa to to, że trafisz na niedowidzącą przedszkolankę.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek